Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan babakocsi,...

Létezik olyan babakocsi, amihez eleve csak mózes van, bolygó első kerekekkel, és nem lengyel gyártmányú?

Figyelt kérdés

Mindenfelé nézem a neten, de leginkább olyat találni, amihez hordozó van, van mózes+hordozó. Nekem a hordozóra nincs szükségem, sporkocsink pedig már van, ahelyett nem kell másik. Épp ezért nem akarok multifunkciósat venni 60 ezerért vagy többért.

Megköszönném a segítséget!


2012. dec. 29. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
[link] Pl... Nekünk viszont csak a hordozóra lesz szükségünk,mert az nincs:D
2012. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem van elado, cam màrkàju.az olasz tervezes es olasz gyartas. ha kell mindkettotoknek kulon kulin is elado.
2012. dec. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha csak mózes kell bemész a brendonba és tudsz külön is venni
2012. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az belinkelt babakocsi nem bolygó kerekes, és sajnos ugyanolyan nagy, batár, mint amilyen van itthon. Na még egyszer olyat nem! :)

A harmadik válaszolónak: hiába veszek magában mózest, attól még nincs mire rátenni.

Kedves 2. hozzászóló! Priviben tudnál küldeni a kocsiról képet, vagy esetleg ha hirdeted valahol, akkor a linket?! Hátha pont jó lenne! Köszi! :)

2012. dec. 30. 19:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Az vagyok aki azt irta , hogy csak sima mózest vegyél , bocsi én úgy értelmeztem , hogy csak azt akarsz venni . De miért nem veszel egészbe ?h megkérdhete
2012. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2012. dec. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. dec. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2012. dec. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok linket, ezeket én is láttam, megcsodáltam.

Már a második babánkat várjuk, és nem akarok ennyi pénzt költeni egy babakocsira.

Már használtat szeretnék, ahhoz olcsóbban hozzá lehet jutni. Már írtam, hogy van egy nagyon jó sportkocsink, azzal tökéletesen elégedett vagyok. Nekem tényleg csak egy alap kocsi kéne, amihez mózes van.

Azért köszönöm, hogy foglalkoztatok a kérdéssel, próbáltatok segíteni! :)

Boldog új évet mindenkinek!

2012. dec. 31. 19:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit!(előző 3 voltam)B.U.É.K.! :)
2013. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!