Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam 3 napja egy tesztet...

Derko340 kérdése:

Csináltam 3 napja egy tesztet de negatív lett, viszont állandóan aludnék, viszonylag sokat eszem a hasam alja tompán fáj hol az egyik hol a másik oldalon, néha szúr. (e vitamint, elevitet szedek) Nagyon szeretnénk babát, szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az utolsó menszeszem július 19. -én jött meg. Most már vagy 7 napja késik mivel a ciklusom úgy 30 napos szokott lenni. Csináltam 3 napja egy tesztet de negatív lett, viszont állandóan aludnék, viszonylag sokat eszem a hasam alja tompán fáj hol az egyik hol a másik oldalon, néha szúr. (e vitamint, elevitet szedek) Nagyon szeretnénk babát, szerintetek terhes vagyok?
2012. aug. 22. 23:00
 1/9 cheesysnail ***** válasza:
Szerintem menj mihamarabb orvoshoz. Mi ebben nem tudunk segíteni, csak kétkedést ébresztünk benned a válaszainkkal. A doki megtudja mondani a választ 100%-os pontossággal.
2012. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem!

Csinálj még egy tesztet, ha baba van,akkor annak már pozinak kell lennie!

2012. aug. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj még egyet, talán valami megbízhatóbb, érzékenyebb teszttel próbáld. Annak már ki kell mutatnia, ha baba van a dologban:)Remélem a legjobbakat!Írd majd meg, mi lett az eredményed!:)
2012. aug. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma volt néhány barna pecsétem. Nem csináltam tesztet és nem voltam orvoshoz. Remélem minden rendben van?
2012. aug. 24. 23:05
 5/9 anonim válasza:
Ha rágörcsölsz csak annál rosszabb lesz..... Vegyél egy tesztet,mostmár tutira ki kell mutatnia.... Nekem a terhességem elején voltak ilyen barna pecsét vérzéseim..
2012. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azóta semmi.A pecsételés abbamaradt.Azóta sem jött meg.Nem merek tesztet venni,orvoshoz sem merek menni.Mi van akkor ha megvárom legközelebb megjön -e?
2012. szept. 2. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a teszten, vagy a vizsgálaton fog múlni, hogy jelenleg babás vagy-e. Az már eldőlt:). Úgy gondolom, hogy a biztos "rossz" is jobb mint a bizonytalanság. Csinálj tesztet. Ha baba van, akkor előbb örülhetsz neki és mehetsz dokihoz, hogy megerősítse a gyanúdat:); ha meg nem, akkor pedig szerintem azért kellene mihamarabb keresned a dokit, hogy miért ez a pecsételés, miért nem rendes vérzés volt... Kívánom a legjobbakat!
2012. szept. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eSte csináltam egy tesztet.Negatív lett....sajnos.Nagyon csalódott vagyok, de nem adjuk fel!!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 3. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! De örülök is, hogy nem adjátok fel! Ha nem csináltad volna meg a tesztet, akkor valószínűleg vesztettél volna 1 hónapot a szimpla várakozás miatt...Így viszont ez a ciklus is egy újabb esély. Csak ha eddig még nem jött meg, azt azért nem értem...szerintem menj el dokihoz.

Hajrá!:)

2012. szept. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!