Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki, ha úgy megyek nőgyógyász...

Ciki, ha úgy megyek nőgyógyászhoz, hogy nem borotválom le a nemi szervemet? Nyilván nem ősbozontos lesz, megigazítom, de ennyit tervezek. Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász ezzel nem foglalkozik amit akar látni úgy is fog, meg egyébként szőrösen a legtermészetesebb akár undorító akár nem igaz én sem tartom ezt előnybe, de az orvos nem fog leszólni érte.
2013. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem ciki. Ha szülni mész, csak akkor kell.

Vizsgálatokra készülvén nekem ez még egyszer sem jutott eszembe, hogy a nőgyógyász kedvéért borotváljak "ott".

Ettől még ápoltnak és csinosnak tartom magam.

Most komolyan, azt gondolod, hogy ez érdekli az orvost?

2013. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy érdekli. Igazából engem érdekel, hogy ne tűnjek igénytelennek. Ezért kérdeztem, hogy más hogy szokta. Eddig mindig leborotváltam, de őszintén szólva, marhára nincs most hozzá hangulatom, viszont mennem kell dokihoz.
2013. jan. 1. 22:26
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Én általában leborotváltam, mert én sem akartam bozontosan menni, de mikor nagyhasú kismama voltam, nem mindig volt erre energiám. Volt, hogy bozontosan mentem. Én szégyelltem kicsit. Férjem annyit mondott, hogy látott már olyat, ne aggódjak. Gondolom tényleg látott. Nem szólt egy szót sem, hogy miért nem borotválkoztam meg. Emiatt nem tűnsz igénytelennek. Igénytelen az, aki büdös, és nem tisztálkodik.
2013. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy ciki :) Sőt, nekem szólt már be fiatal (!) nőgyógyász, hogy ne borotváljam, mert nem egészséges :D Én gyantáztatom, és egy vastagabb sávot szoktam hagyatni középen, de volt, hogy betegség miatt nem voltam képes leszedetni, mert még az érintés is fájt lenn, szóval csak rövidre nyírt "bozont" volt, mégsem szólt be :)
2013. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli, csak legyél tiszta. Amúgy a nődokik nem szeretik az új dizájnt, hogy nincs szőr, sokmindenről árulkodik ez is, orvosilag, plusz egy védelmi rendszer kilőve. Ezt doki ismerős mondta nekem. De amúgy tök mindegy nekik, csak ne legyél koszos.
2013. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem egyszer szőrösen, de akkor nem érdekelt. Csak hogy kiderüljön nincs semmi bajom :) (túl heves szex = vízhólyag kívül :D) Én is csodálkoztam :D
2013. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Nyilván nem koszosan megyek. :) Akkor lehet, hogy ezúttal tényleg marad valamennyi szőr is...
2013. jan. 1. 22:48
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki. Legyél tiszta, az a lényeg, nem azt nézi hogy szőrös vagy-e, nem az a dolga. Plusz látott ő már rosszabbat is még az ősbozontnál is, hidd el :)
2013. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
Mi van?? Eszembe nem jutna pont a nőgyógyász kedvéért borotválkozni! Amúgy se borotválom ott lent, nem hiányzik, hogy még jobban megerősödjön a szőr...
2013. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!