Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki, ha úgy megyek nőgyógyász...

Ciki, ha úgy megyek nőgyógyászhoz, hogy nem borotválom le a nemi szervemet? Nyilván nem ősbozontos lesz, megigazítom, de ennyit tervezek. Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom töredelmesen, hogy én nem szoktam szőrteleníteni, mivel akármilyen módszert is próbáltam eddig, mindig kiomlott a bőröm tőle és szenvedtem vele akár több hétig is. Páromnak megfelel, én meg már megszoktam, a nőgyógyász meg nem érdekel... Ettől még nem igénytelen az ember lánya.
2013. jan. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Valaki csak mellékesen jegyezte meg, hogy egészségtelen a borotválás, így csak megerősíteni tudom, hogy hétköznapi életben ez az első számú természetes védvonal.


Ha meg egy férfinak csak azért nem kellesz, mert természetes higiéniával rendelkezel "csak", megette a fene...


De az alapkérdésre visszatérve:

Egy orvosnak meg eleve fontos lenne, hogy ne szőrtőből állapítson meg dolgokat. Olyan lenne, mintha a fogászati vizsgálat előtt feltennél egy fogvédőt, nehogy az orvos meglássa, esetleg elszíneződtek a fogaid. Gondolom ez sem jutott még eszedbe, hogy ezt tedd.


Azt viszont maximálisan tiszteletben tartom, hogy segíteni szeretnél az orvosodnak, és a mentális "jóérzésed" érdekében elgondolkodtál a problémán, és ha téged zavar a helyzet, akkor felvetődött benned a kérdés.

2013. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

7-es, vízhólyag kívűl???



Kérdező, szerinted a mamikák borotválják? Meg egy halszagú punci után szerintem nem azzal fog foglalkozni, hogy te bozontos vagy.:)

2013. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ahha nagyon megijedtem :) Kicsit durván voltunk együtt párommal, mert néha megesik aztán másnap felfedeztem egy kis puklit, ami nagyon szúrt. Azt hiszem a bal szeméremajkon. Mentem vele még aznap dokihoz, azt mondta vízhólyag, máskor kicsit óvatosabban, és utamra engedett, hogy el fog múlni. El is múlt :)
2013. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jah, hülye vagyok...meg fáradt. Hugyhólyagra gondoltam. Pedig még le is írtam, hogy vízhólyag.:)

Hogy lehet olyan durván szexelni, hogy vízhólyag legyen ott?:)))

2013. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom :D így sikerült :D nekem bejött :D
2013. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!