Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » én úgytudom, hogy ha 2-án...

Takicska kérdése:

én úgytudom, hogy ha 2-án utalják a családi pólékot az négyórán belül rajta kell lenni a bankszámlánvagy nem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 09:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ettől még a családi pótlék mindig csak a második munkanapon kerül a számlára, itt nem játszik a 4 órás tranzakcióidő. Örülök, ha valaki tudja, hogy miért nem, én sajnos ehhez nem értek, de annyit megjegyeztem, hogy ebben nincs változás, második munkanapon jön a pénz. Szerintem ezt bárki észben tudja tartani.
2013. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Golan Trevize ***** válasza:
0%

De, itt is játszik a 4 órás tranzakció idő.

Csak azért másnap jön meg, mert késő délután utalják, és annak a szabályozás szerint csak másnap reggel kell megjönnie.

Ha pl. délután kettőkor utalnának, akkor még aznap megjönne a pénz.

2013. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!