Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet használni a pihenőszéket? Úgytudom az első hónapokban nemlehet? Miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 4-5hónapos korában használtam.Nagyon szerette és aludt is benne.Szerintem ha baba mellett vagy nyugodtan kipróbálhatod,hogy beleteszed a pihenőszékbe.
2009. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 5 hós koráig használtam, azóta nem marad meg benne.

Úgy rémlik, kb 2 hónaposan tettem bele először rövidebb időkre, ha a konyhában tettem-vettem.

A miénk vízszintesre dönthető, azért tettem bele. (ABC Design)

2009. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok:

Ja, igaza van az elsőnek, ne hagyd magára a székben, sosem lehet tudni, ha meg nagyobb lesz kösd be, mert próbálhat felülni és kiborulhat.

Tedd fel a konyhaasztalra amíg dolgozol, legalább tanul főzni :-)

2009. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egész pici korától is volt benne, csak napi 20 percet akkor még. A mélyedésbe tettem egy törölközőt, így olyan volt, mintha az ölemben feküdt volna. Most fél éves, etetőszéknek használjuk, mert több fokozatban állítható és a lába fordítható úgy, hogy stabil legyen.
2009. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7-8 hetes kora óta volt benne, azóta pedig már nem, hogy forog ide-oda. Kicsit összecsuklik benne a baba (tipus függő), és a vizszintes egészségesebb, ezért nem szabad sokat benne hagyni. Én inkább azt tanácsolnám, épp, hogy ne tedd fel sehova, pont a védőnőnk mesélte, hány baleset van ilyenekből, mert lemozog a pihenőszék/hordozó ha a baba kalimpál, volt gyerek, akit ismert, és belehalt az esésbe... Jobb a biztonság.
2009. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi 1 hós korától használjuk.igaz nemnagyon maradt el benne az elején sokáig,de ahogy telt az idő egyre tovább fekszik benn.most 3,5 hós és sokat van benn.szereti,főleg a játszóhidat rajta,meg azt h ki lát belőle(nem szeret feküdni)
2009. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!