Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek Györgyi nevű kislányt...

Ismertek Györgyi nevű kislányt? Mit gondoltok erről a névről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen, de már nem kislány, felnőtt. Nekem személy szerint nem tetszik ez a név.
2013. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Én is egy felnőtt Györgyit ismerek,nekem sem tetszik, Apám és öcsém György, lehet azért.
2013. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
nekem sem tetszik.
2013. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem egy gimis osztálytársam volt Györgyi. Ő már 32 éves, kislányt nem ismerek ilyen névvel.

Nekem nem tetszik ez a név, mert inkább György ismerőseim vannak, de most hogy belegondolok illett ahhoz a lányhoz. (nem úgy értem, hogy fiús volt, sőt kifejezetten csajos, törékeny alkat)

Szerintem a mai kisgyerekeket már nem fogja a Györgyre emlékeztetni, mert azt már ritkán adják kisfiúknak.

2013. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nagyon férfias név...

Ismerek ilyen nevű lányt de ő is elég férfias küllemű...szóval én nem adnám....


ellentétben a GYÖNGYIVEL!!!! ami meg nagyon nőies és szép :)

2013. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
A hugomat, igaz, már ő is felnőtt.... :) Nekem nagyon tetszik, igaz, én soha nem Györgyiztem, nekem ő örökre Györgyike marad :)
2013. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

BOCSÁNATOT KÉREK A LEPONTOZÓTÓL HOGY NEM TETSZIK A GYÖRGYI NÉV!!!!!


ISTENEM ENNYI HÜLYÉT EZEN AZ OLDALON EGY RAKÁSRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tetszik, mégis lepontoznak :DDD Na, én ezért nem pontozok, és nem is foglalkozok a pontokkal! :D
2013. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

engem csak azért izgat mert ki az a vérbeli idióta aki ezért a másikat lepontozza????

elmondja az ember a véleményét és le van pontozva ????? :D

komolyan alig jövök már ide fel mert ami ezen az oldalon megy az vicc kategória....

bár ahogy látom más is hanyagolja ezt a valamikor jó kis oldalt mert bmira megcsappantak a kérdések-válaszok számai ..........


sajnos ide talált pár agyhalott aki lépten nyomon bele köt valamibe,,,,,,

2013. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép név, nincs vele semmi baj. Györgyi, Gyöngyi, Gyöngyvér, bárhogy jó. Ha a családnévhez illik, jó választás lehet. egész jól le lehet élni egy életet ezekkel a nevekkel. Nem top 10-es gyakoriságú, mégse teszed gúny tárgyává a gyereket vele.
2013. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!