Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt cipőt vissza lehet...

Használt cipőt vissza lehet vinni a boltba? Pl ha kicsi a gyerekre, de már volt a lábán.

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. Mindenhol úgy van, hogy 3 napon belül kicserélik, sértetlen, használatlan, kifogástalan állapotban.

De ezt nem is értem, hogy lehet úgy cipőt venni, hogy nincs ott a gyerek, vagy esetleg ha már így van, akkor otthon ráadni, hogy kiderüljön, mégsem jó. Ha már volt benne utcán, egészen biztos, hogy nem veszik vissza, miért is tennék?

2012. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel mindenki vihetné vissza a boltba a használt cipőit amit kinőtt.. :D Tök mindegy, hogy valaki 3 hetet hordta a cipőt vagy 1 évet. Ilyen a mesében sincs. :)
2012. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
ezt jól kitaláltad ... hogy nekem miért nem jutott eszembe sok éve! ... azóta mindig csak cserélgetném a boltban, ahogy nől a gyerek lába
2012. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ. Ha egyszer adtad rá és úgy derült ki, hogy kicsi, valamint le tudod takarítani olyanra, mintha új lenne, akkor visszaviheted. Ja és ha nem telt el túl sok idő a vásárlás óta.
2012. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ebben az oldalban a legjobb, hogy mindenki csupa jóindulat:-)

Köszi a válaszokat:-)

2012. dec. 7. 14:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem cserélik ki 3 nap után, pláne ha már volt is rajta
2012. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Nem bántásból írtam, de azért jót nevettem. :))

2012. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ez nem jóindulat kérdése, hanem szimplán butaságot kérdeztél.
2012. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kb olyan, mint ha visszavinném a boltba a megharapott almát, hogy bocs, nem ízlik. :D
2012. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te megvennéd a boltban teljes áron azt, amit más már hordott, de visszavitte, hogy mégsem kell? Nem. Ezért nem is veszik vissza.
2012. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!