Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák/apák, szülők, ti hogyan...

Anyák/apák, szülők, ti hogyan reagáltatok, amikor a lányotoknak barátja lett?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én mondjuk vadászpuskával állnék lesben, ha lányom lenne ... mondják is ismerősök, hogy jobb, hogy fiaim vannak
2013. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az egyik ismerősömnek az apja csinálta hogy leült a pasival beszélgetni (ezt már akkor amikor komolyabb lett a dolog). Ha jól emlékszem akkor azt monda a csaj hogy utána 2-3 hétig igen-igen óvatos volt vele a pasija.
2013. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nyitottan álltam hozzá, próbáltam megismerni, hogy milyen ember. Mint férfi a férfival. És jeleztem neki, hogy mostantól amikor találkoznak, őrá van bízva a lányom biztonság és boldogsága, elvárom tőle, hogy ennek megfelelően viseltessen iránta. Nagyot nézett, de működött. Szerencsére rendes srác volt, de mindenesetre erről igyekeztem meggyőződni. 15 éves a lányom (akkor 14 volt).


Ha nem úgy ítéltem volna meg, és ha nem bíztam volna esetleg a lányomban sem, akkor egyrészt elmondtam volna a lányomnak a meglátásaimat, de csak a legextrémebb esetben tiltottam volna el, És azt tettem volna, hogy meghatároztam volna egy keretet, pl. heti kétszer találkozhatnak, és én viszem, én hozom, vagy ilyen és olyan nyilvános helyen, fel kell hívnia stb.


Azóta már egy évesek, és a lányom nemrég megemlítette, hogy bajban van, mert vonzódik máshoz is, és most nem tudja mi legyen. Beszélgettünk, elmondtam, hogy hogyan érdemes gondolkodni ilyen esetben, de a döntést rábíztam. Végül később mondta hogy döntött, nem szakít vele, sőt elmondta neki, hogy volt egy ilyen időszak, hogy vacillált, szóval teljesen korrekt volt, minden rendben lett utána is.

2013. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szimpatikus hozzáállása van az utolsó válaszolónak és nagyon érett gondolkodású lánya. Gratulálok, őszintén!
2013. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!