Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szülők! Ti megengednétek a 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy egy vele egykorú fiúval járjon?

Figyelt kérdés

Ti "meddig" engednétek el? Csak a csókolózásig, vagy ennyi idősen az együtt alvásról is lehetne már beszélni (persze nem lenne szex, és csak pár hónap járás után jöhetne szóba)?

A fiút konkrétan nem ismeri anyukám, csak a szülőiről az ő anyukáját, de róla jó véleménnyel van. Még nem járunk a fiúval, csak kialakulóban van (nem akarom elkiabálni), csak kíváncsi vagyok, hogy ti mit engednétek meg.

Ha nem lenne világos, én vagyok a 16 éves lány.


2012. jún. 21. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem engedném meg, hogy a fiú felmenjen a lakásba, ha nincs ott a lánnyal senki, együttalvás kizárva, családi eseményekbe csak kb 2 év együttjárás után kapcsolódhatna be. Előttem biztosan nem mászhatnának egymás szájába. De, hogy ők ketten csókolóznak-e, vagy mikor fekszenek le, az az ő dolguk, én csak lenyomnám a monológom a fogamzásgátlásról, és hogy bármi van, forduljon hozzám.
2012. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Igen, engedném,itt is aludhatna a fiúja de egész éjjel az ajtónál fülelnék:)))én magamból indulok ki, 16 évesen veszítettem el, nem bántam meg:))anyám tiltotta ezért annál jobban szöktem hozzá:)szóval engedném, ilyen korban már tombolnak a hormonok és hiába a szülői tiltás tök felesleges, aki akar úgy is ágyba bújik a másikkal .Viszont megfelelő védekezésre felkészíteném a lányomat, mutatnék neki hpv-s képeket..neten, hogy borzadjon el, hogy gumi nélkül miket el lehet kapni..jobb ha te is megnézed

[link]

2012. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ilyen korban ne ezzel törődj, minden ilyen dolgot meg kell ismerned egyszer, ez a lázadó kor, nem kell belevonni a szüleidet, jó lehet ezzel nem ért mindenki egyet, de ez is hozzátartozik a fiatalkorhoz.

Ezzel nem azt mondom, hogy feküdj le havonta új fiúval, mert vannak ilyenek, még nálad fiatalabbak is sajnos, ismerek nem egyet.

Ne a szüleid döntése alapján éld az életed, hanem a te gondolkodásmódod szerint, és ha te egy normális ember vagy, ezt senki nem fogja leszólni. Ha mindig a szüleidre hallgatsz komoly szociális problémáid lehetnek a jövőben.

A szülők tudják, hogy egyszer eljön ez az idő is, és egy normális szülő ebbe nem is fog beleszólni, amíg normális keretek között zajlik mindez. Tudják ők jól, hogy mit műveltek a hálószobában éjszaka(illetve tudni fogják), de ez természetes.


Na persze néhány alap dolgot azért meg kell velük beszélni, hiszen az ő házukban élsz, de ennyire mélyen azért egy szülő ne szóljon bele, ez kínos lehet mindkét fél számára is, már ha normális gondolkodó emberekről beszélünk.


Lehet túl naiv vagyok, de ilyen korban illik ismerni a fogamzásgátló módokat, és gond esetén hova fordulhatnak... szóval ezt is tök felesleges elmondani, csak rosszul érezné magát a "gyerek".

2012. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
na azért ezzel nem értenék egyet, hogy nem kell elmondani a fogamzásgátlási módokat..kell, mert egyáltalán nem mindenki járatos és sokan nem tudják pl, hogy mennyi parmatexes bébi született:)) szóval gumi ..
2012. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
A 2. válaszolóval maximálisan egyetértek. Én is 16 múltam mikor elvesztettem a szüzességem, anyám tudott a barátomról, nálunk is aludhatott. Azt mondta a jó anyám, hogy nem csak éjjel lehet szexelni, tehát ha akarunk akkor világos nappal is tudunk, és inkább nálunk legyünk mint egy parkban vagy akárhol. Sosem hazudtam az anyámnak, nem lettem terhes, nem kaptam el semmit. Nekem javamra vált ez a nevelés és ezáltal őszinte lettem, tehát én követni fogom a példáját. Ergo igen, engedném hogy legyen fiúja a 16 éves lányomnak és együtt is aludhatnának a kellő felvilágosítás után.
2012. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Együtt alvás kizárva nagyon korai lenne,majd 2 év után,családi események 1 év után,szexet nem javaslom még legalább egy évig,manapság a tinik csak erre "hajtanak" ez a legfontosabb nekik,pedig nem az a leg lényegesebb,ismerjétek jól ki egymást, csináljatok programokat,csókolózzatok,családnak bemutatni kb fél-1 év után előtte max anyukádnak.ismerjétek meg egymást,alakuljon ki a bizalom, a szerelem aminek több idő kell azért
2012. jún. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vele egykorú sráccal még persze, SŐT még a legjobb esetet kapta a lányod, ((mivel a mai lányok mind +4/5 évvel idősebb srácokkal kavarnak. Amiből ugye ismét feljön az együtt alvás, és annak veszélyei. Te elpróbálod magyarázni neki, hogy ne aludjanak még együtt, a srác bebeszéli neki, hogy majd náluk és már meg is történt a tudtod nélkül.)) Csók még mehet, de nem a jelenlétem előtt, szex semmiképp. A legjobb lenne, ha a fiút néha hazavinnéd, bemutatnád, mint BARÁT! Pl. hazaszaladsz egy könyvért, addig behívod a srácot, bemutatod szüleidnek és a könyvel együtt elmentek. Szüleid is megismerik, és mikor már alakulóban van a kapcsolat, máshogy fognak rá tekinteni.
2012. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem vagyok szülő, de megengedném..sőt még az együtt alvást is.
2012. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy megengedném, de előtte felvilágosítanám a védekezésről... eleve úgy nevelem a lányomat, ehhez még szerencsére pici, még 1-2 év de ha véletlen balaset ütne be biztosan elmondaná, nem a 6. hónapban jönnék rá... Arra már rájöttem, ha valamit tiltok a gyereknek, akkor csakazért is megteszi a tiltás ellenére... persze ez nem azt jelenti, hogy mindent megengedek...

én is voltam 16 éves, én is voltam első szerelmes... annál szebb őszintébb érzés nem sok van ebben az életben, miért tiltanám meg a lányomnak, hogy részesüljön belőle...

+ inkább járjon egy 16 éves fiúval aki még azt sem tudja mi fán terem a nő, minthogy összejöjjön egy 21-22 évessel aki simán ledumálja róla a bugyit...

2012. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8:22-esnek. A kérdező nem a szülő volt, hanem a 16 éves lány.
2012. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!