Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki 15-20. hét körül...

Van, aki 15-20. hét körül táppénzre íratta magát, csupán mert eltervezte, hogy nem dolgozik tovább, vagy akkor, bár nem voltak egészségügyi panaszai úgy érezte, most már jobb otthon?

Figyelt kérdés
Mi volt az ok?
2013. jan. 5. 18:14
 1/4 Gyönyörűséges ***** válasza:

Én a 25 héten jöttem el TP-re már akkor nehezen bírtam a bejárást stb és szóltam a nődokinak, felvett terhes tp-re minden gond nélkül


Az új szabály szerint már nem jár a kismamáknak a 15 nap betegszabi hanem egyből TP ezért én előbb kiírattam magam megfázással 3 hétre így megkaptam a 15 nap betegszabit ami egy magasabb összeg mint a sima tp

2013. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9.-től voltam táppénzen,semmilyen panaszom nem volt,de mivel korábban többször elvetéltem,és a munkahelyem sem éppen kismamabarát,úgy döntöttem jobb otthon.Előtte 10 évig nem voltam semmilyen nyavajámmal táppénzen,úgy éreztem most már kijár nekünk a nyugodt környezet.
2013. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 18 héten jöttem el , bölcsibe dolgozom , és nem akartam hajolgatni folyamatosan , meg futkozni. Jobb volt nekem otthon . Nem volt semmilyen bajom csak így tudtam piheni nézegetni dolgokat .
2013. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a 12. hét körül mentem el táppénzre, egyrészt a rosszullétek miatt másrészt mert már volt egy vetélésem. Most már jól vagyok (28. hét) visszamehetnék még dolgozni, mert irodában melóztam, de már nincs értelme.
2015. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!