Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyha nem vagyok összeházasod...

Hogyha nem vagyok összeházasodva a barátnőmmel, s terhes Tőlem akkor a gyerek Vezetékneve lehet az Én vezetéknevem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 16:44
 1/8 Jégtánc ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet.
2013. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csakhogy ehhez apasági nyilatkozatot kell tenned.

(Mivel én nem vagyok szakértő, ezért javaslom, hogy kérdezd meg a legközelebbi okmányirodában is!)

2013. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Apasági nyilatkozat?? Ez miből áll?
2013. jan. 9. 16:47
 4/8 Jégtánc ***** válasza:
100%
Bementek a gyámhivatalba ahova tartoztok és személyi igazolvánnyal,lakcímkártyával.Anyuka nyilatkozik hogy te vagy az apa,te nyilatkozol hogy te vagy az apa.Erről kaptok papírt,amit majd a kórházban be kell mutatni,így kaphatja a vezetékneved.
2013. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ha szülés előtt csináltatjátok akkor kell orvosi igazolás is hogy kb mikor fogant és mikor fog megszületni a gyermek
2013. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
S akkor ha külön megyében lakunk akkor hova kell menni? Barátnőméhez vagy az enyémhez?
2013. jan. 9. 16:59
 7/8 Jégtánc ***** válasza:
Azt kérdezzétek meg.Kell majd még hajadonsági igazolás is,hogy a barátnőd nincs férjnél,meg a terhességi kis könyv is jó ha ott van,lehet azt is kérik.Ingyenes az egész procedúra,20 perc kb
2013. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) További szép Napot. :)
2013. jan. 9. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!