Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Durván kijött az aranyerem 38...

Durván kijött az aranyerem 38 hetesen. Érdemes elmenni sebészhez vele? Csinálna vele valamit szülés előtt?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer volt a terhességem alatt, de mindkétszer 3-5 nap alatt visszahúzódott, elmúlt kezelés nélkül.

Most 2 napja jött ki, fáj, és a nődokim azt mondta, hogy elég sötét színe van, ezért érdemes megmutatnom sebésznek.

Dehát szülés előtt műtene vele? Akkor a szülés alatt teljesen szétszakadna a seb, nem?

Adott egy tuti krémet, receptre lehet csak venni, meg kúpot is. Ezt most próbálom, de tényleg elég csúnyán néz ki. (nem vérzik vagy ilyenek, csak néha fáj)

Ti voltatok hasonló helyzetben? Ezen a két napon múlhat valami? (hétvégén)


2012. aug. 3. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az aranyered be fogja folyásolni a szülésed. Nekem az elsővel hetekig volt, kenegettem Spertivel azt hiszem, és mindig vissza-vissza húzódott, de elmúlni teljesen csak szülés után múlt el. Semmit nem folyásolt be a szülésnél. Szerintem ne aggódj. Én a dokinak meg sem említettem, mert ez gyakori probléma kismamáknál. Én csak krémet használtam, az is segített. Nekem is elég nagy volt a duzzanat, kb. fél-1 centis, és sötétvörös, 2 is egymás alatt.
2012. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, kicsit megnyugodtam. Nekem nem szokott kijönni, csak terhesség alatt, ezért ijedtem meg, hogy fáj. Tegnap rosszabb volt, mint mikor a gátsebem fájt az előzőnél.

A dokinak mondtam, de persze látta is mikor megvizsgált, ezért mondta, hogy meg kellene mutatni sebésznek.

De ha ennek tényleg ilyen csúnyán "kell" kinéznie, akkor várom a csodát a krémtől meg a kúptól.

2012. aug. 3. 15:10
 3/3 Kriszti333 ***** válasza:

Szia! Nekem a terhesség elött is volt aranyeres problémám(rögösödött aranyér,meg kellett vágni)ami persze a terhesség alatt is visszajött! Hiába mész sebészetre nem csinálhat vele semmit amig a babó a hasadba van! Ami nekem bevált az a lidocain kenőcs(ezt lehet terhesen). Spertit nekem nem engedi a doki mert szte olyan dolgok felszívodnak belőle ami ártalmas lehet a babára! Kamillás ülőfürdő(ha nem nyitott a méhszájad). Nekem ezeket javasolta! Jah és a doki szerint a szülésnél ez nagyon tud fájni! majd meglátjuk! Könnyü szülést kívánok neked!

40+3 hkm

2012. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!