Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Évvesztes gyerekek óvodaéretts...

Évvesztes gyerekek óvodaérettsége?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2011. december 26-án született, tehát abban az évben, amikor majd betölti a 3. életévét, nem mehet még óvodába, mert ha jól tudom, 3 év alatt nem veszik fel. Nekem addigra lejár a GYES-em, és vissza kellene mennem dolgozni. Mit csinálok vele egy évig??? Tapasztalat valakinek????
2013. jan. 12. 00:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem egyébként egyetértek. De a jogszabály az nem azért jogszabály hogy AZONOS legyen mindenhol??? Mert ha nem, akkor az mitől jogszabály? Akkor az max. iránymutatás lehet.
2013. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is november 19.-én töltötte a 3-at:), túljelentkezés miatt nem vették fel, szerencsére maradhatott még egy évet a bölcsiben. Ő 2013 szeptemberétől lesz csak ovis.
2013. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszaitokat, ezek szerint nem annyira vészes a helyzet, mint gondoltam, és az óvodák is különbözőképpen értelmezik a jogszabályt. Hát majd megérdeklődöm (ráadásul az utcánkban van az ovi, alig 50 méterre), hogy itt hogyan működik. Megnyugodtam, hogy nem kell következő év szeptemberig várni, hanem év közben is beirathatom.
2013. jan. 12. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!