Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tavasszal lecserélem a kombájn...

Tavasszal lecserélem a kombájn méretű kocsit egy esernyő- vagy sportkocsira. Nincsenek nagy elvárásaim. Ajánlanál? 10 hónaposnak

Figyelt kérdés
Közepes méretű kerekek, bolygósítható, kupola, lábzsák.
2013. jan. 12. 17:09
 1/8 Timóca Szamóca ***** válasza:
Nekem egy ernyöre csukható Pierre Cardinom van,közepes kerekek,bolygós,stb.,újszülött kortól használom,most nem találok képet róla,a tetejére kapcsolödik a hordozó visszafele néz.Az csak 6 hónapig hasznáøható,csak azért írtam,hogy hátha találsz róla képet,már csak magat a kocsit használom,szeretem,könnyü alu vázas,5 pontos öv, minden van hozzá.
2013. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is le akartam cserélni, de aztán maradt a régi! Pierre Cardin volt nekünk is 3 funkciós, elég nagy volt, de aztán olyan sokat toltam, hogy ez neki is kényelmes volt. És bírta a strapát, napi 2-3 órákat toltam, ebben aludt 2 éves koráit minden nap és még most is jó állapotban van. Némelyik gyerek úgy néz ki a sport kocsiban, mint egy játék babakocsiban.

Nézegettem én is, hogy dönthető is legyen és kupolája is legyen, de nem találtam igazán tetszetőset.

Egyébként poénból kiszámoltam, hogy összesen kb. annyit toltam, hogy akár Dubaiba is kitolhattam volna, minimum 5 ezer km!

Milyen kocsitok van most?

2013. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Raf pol king.

Buszozni is kell, azzal a döggel meg nem könnyű...

2013. jan. 12. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Hauck Malibu. Habár lábzsák nincs hozzá, de az ABC Design jó rá, nekünk is olyan van.

Nagyon könnyű kis kocsi, és 1 kézzel is simán lehet irányítani. (lapra csukható)

2013. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi most tavasszal fogjuk lecserélni. Nekem most ez a típus tetszik és élőben is egészen jó kis kocsi.

[link]

2013. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, valóban én sem tudtam lépcsős buszra felszállni egyedül. Szerencsére nem kellett sokat utaznunk, de ha kellett Szegeden elég sok alacsonypadlós van, akár troli és busz is, na meg már a villamos is és akkor vártunk ha épp nem olyan jött.
2013. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk pc baby zoo van . Nagyon szeretem , mivel nem a tipikus sport babakocsi még is tudom használni mindig . A lányomnál 6 hónaposan vettük , nagyon szeretjük , jó kis lábzsák van hozá. Nagy kerekek . Sokat buszozunk könnyen emelgetem . Most 1 éves a lányom használju még , viszont ha lesz tesó nem cseréljük le . Meg nekem az is tetszik hogy nem drága még is a legnagyobb hóba is toltam .

Én ezt ajánlom.


[link]

2013. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Kedves 7-es! Ez nem nehéz? Nekünk a PC volt ilyen, amit nagyon szerettünk, de ahogy írtam, egyedül nem tudtam felvinni a buszra.
2013. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!