Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esernyő babakocsit veszek,...

Esernyő babakocsit veszek, viszont ez a baja, így is megvegyem vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Szóval az a baja, hogy az ülőrésznél két oldalt ahol az váz van ki van kopva az anyag - el van szakadva.

kérdésem az is lenne, hogy így megvegyem-e és megtudom-e varrni, vagy lehet-e rávenni huzatot.


Nagyon olcsón adnák el így maga a vázé is megérni de ha nem lehet huzatot kapni rá akkor bajban leszek.


Ti mit csinálnátok?


2012. júl. 3. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor vedd meg, ha biztosan meg tudod varrni rá az anyagot. Az esernyő babakocsik nagyon olcsók, pont az egyszerűségük miatt...

Gondolom csak arról a kis tili-toliról van szó.

2012. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem kettőt a teszveszen 2500 és 3500 forinért. (ikreknek)

Használtak de nagyon jó állapotban vannak.

Nem tudom, mennyiért veszed, de próbálj még kutakodni mert ilyen olcsón találsz olyat, amit nem kell még Neked is összefoltoznod.

2012. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!