Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az esernyő kocsik 2 pozíció...

Ha az esernyő kocsik 2 pozícióba állíthatók akkor a második pozíció mit jelent?

Figyelt kérdés
Venni készülök de interneten, és nem tudom hogy majdnem fektethető? Vagy hogy is van ez?
2010. máj. 18. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nem fektethető.csak egy kicsit van megdöntve.nagyobb babáknak javasolt inkább.mi akkor használtuk mikor már járt és hosszabb utra mentünk.
2010. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Pierre Cardin kocsim van és 5 fokozatban dönthető!

Teljesen fektetni is lehet!

De, ahogy elöttem, már írták nagyobb babáknak javasolt a használata! Én a babám 10 hónapos kora óta használom!

Mekkora a picid?

2010. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok! 14 hónapos most a lányom, de csak azért kellene vennem egy ilyen kocsit mert nyaralni megyünk és a Jogger elég helyfoglaló. Viszont tartok tőle hogy nem fog máshogy elaludni csak babakocsiban / egyébként sosem alszik a kocsijában/ de az idegen környezet miatt tartok a dologtól.
2010. máj. 19. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!