Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennétek ilyen babakocsit?...

Vennétek ilyen babakocsit? Szerintetek megéri? Esetleg van valakinek vele tapasztalata?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 18. 14:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szerintem nagyon praktikus, de én ennyit biztosan nem adnék rá. Szerintem egy használt jóval olcsóbb és arra a minimális időre amit eltöltenek benne a gyerekek fölösleges ennyit költeni.
2013. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzem rá, minden további nélkül megvenném :)
2013. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Semmi képpen ezek a tipusú kocsik nagyon gyér minőségűek és nehezek, nem véletlenül iylen olcsó.
2013. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Árban ez a max., amit mi is rá tudunk szánni a babakocsira! Viszont mindenképp multifunkciósat és újat szeretnénk! Várok még véleményeket!!
2013. jan. 18. 15:39
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát ha cska ilyen kevés pénzetek van rá át kéne gondolni nem lenne e jobb egy jó minőségű használt kocsi, mint egy vacak új.
2013. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Használtál már ilyen kocsit, hogy ennyire biztosan tudod, hogy vacak? Egyébként nem hiszem, hogy nehezebb lenne egy 100-120 ezer ft-os többfunkciós kocsinál! Bár igazából nekem ez annyira nem is lenne hátrány, mivel sokat cipelnem nem kell!
2013. jan. 18. 15:48
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem éppen ilyen van, de azt tudni kell róla, hogy nehéz. Tehát ha buszoznod kell majd vagy lépcsőznőd akkor ez nem praktikus, valamint nagy. A sport részt a vázzal együtt nem lehet ha jól tudom összecsukni. Tehát a kocsiba el kell férnie a váznak és sportrésznek külön.

Egyébként jól bírják a terepet.

2013. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de potn azért mert legjobb barátnőmnek igen, dobta is ki pár hónap után, mert csak a baj volt vele.
2013. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nagy batár széles vastag nehéz...elfoglalta az egész csomagtartót én utáltam...:( de az ára vagy a minősége az nem gáz szóval a minőségével nem volt bajom és nekem se volt több pénzem babakocsira.
2013. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. Ennyiért szerintem nem lehet minőségi multifunkciós babakocsit venni, mi 100.000-ért vettünk, de az is gagyi, instabil volt, pedig nagyon jónak tűnt, megszabadultunk tőle, amint tudtunk...

Ha ennyiből kellene gazdálkodni, akkor én is inkább egy használt márkásat vennék...vagy spórolnék még rá egy keveset... :(

2013. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!