Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennétek ilyen babakocsit?...

Vennétek ilyen babakocsit? Szerintetek megéri? Esetleg van valakinek vele tapasztalata?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 18. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Merem ajánlani a babakocsit! Nekünk is ilyen van és szuper minőségű. Mi nagyon szeretjük!
2013. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Leírnád mi volt vele a baj? Érdekelnek a hátrányai, előnyei... Köszi!!
2013. jan. 18. 16:04
 13/21 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy nincs ennyi tartozéka, de típusra ugyan ilyen az enyém. Amint tehettem letettem, és más szállítóeszközt kerestem(nem babakocsit).

Pl ha hülyén dolgoztak, akkor a sportrésznél a pántok akárhogy húzod a kicsi fejénél indulnak, nem a vállánál...., sok hibája lehet, plusz ami qvanagy hiba BATÁR. Közlekedni nem lehet vele.

2013. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy sajnos tényleg nem tudunk ennél többet költeni rá! Bár élőben még nem láttam, nem tűnik nagyobbnak és nehezebbnek, mint az ehhez hasonló, de dupla ennyi pénzért kínált kocsik! Persze a látszat csalhat, tudom, ezért kérdezem a véleményeteket! Látom jól meg is oszlanak... :)
2013. jan. 18. 16:14
 15/21 A kérdező kommentje:

Egyébként tömegközlekednem nem kell majd vele és családi házban lakunk, így a nehézsége nem olyan mérvadó! Viszont a kocsi csomagtartójába mindenképp jó lenne, ha beférne!


11-es válaszadó, aki ezt használod, és meg vagy vele elégedve, lehet pár kérdésem a kocsiról? :)

2013. jan. 18. 16:17
 16/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat, javítok 11-es helyett 9-es válaszadó (16:04) !! :)
2013. jan. 18. 16:19
 17/21 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy nehéz szerintem szuper járgány. Nekem is lengyel kocsim volt, nagyon szerettük. Tudomásom szerint már a 3. vagy a 4. gyerkőcöt szolgálja és SEMMI baja nincs.


Azért, mert nem dizájnos, hipi szupi, bolygó kerekes magát összecsukó ufó kinézetű babakocsi és még nem is drága attól még lehet jó. Az mondja rá, hogy szär akinek ilyen volt és probléma volt vele.


Mindegyik babakocsi súlyát előre kell kalkulálni, mint ahogy a méretét is. Ki mire hol használja. Az, hogy valaki benézte az nem a babakocsi hibája :) S ez vonatkozik bármelyikre!

2013. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát azért első babakocsi esetén az embernek sokszor lövése nincs hogy a boltban megtologatott és szépnek kinéző kocsi a mindennapokban egy átok lesz :)

Az a gond (nekem ilyen volt azért írom) hogy oké hogy sétálgatni szeretnél vele és nem kell sehova emelgetni de még széles is, szóval én rengeteg boltba nem fértem be vele, ez nagyon bosszantó tud lenni, mert kint nyilván sose hagynám a gyereket, de még a kocsit se, így nem mentem be.

Felénk a posta ajtót is nyitni kellett hozzá..:(

Végül Espiro Vector Air szettet vettem használtan. 50 ezer ft volt.Ezzel most meg vagyok elégedve ha lefixálom az első kereket, elment ebben a nagy hóban is, volt hozzá hordi, mózes és a sportrész ez is lengyel, minőségi gondom még nem volt vele és befér a csomitartóba.

2013. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Szóval akkor, akik használtátok... végülis minőségre nem rossz, hátránya, hogy nehéz, széles.

A mózese tágas, kényelmes a babának?


Megkérdezhetem, hogy hol vettétek? Bababoltban, vagy netről rendeltétek? Élőben még nem láttam, de mindenképp szeretném! Hol tudnám megnézni?

2013. jan. 19. 10:57
 20/21 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.


Mondjuk mikor várandós voltam az első gyerekemmel szó szerint babakocsi szakértővé váltam, mire eldöntöttem, hogy egyáltalán minek kell megfelelnie a kocsinak. Csak és kizárólag utána álltam neki keresni ténylegesen, és nem csábultam el a dizájntól és a divattól.

Amit látsz neten stb jó megnézni élőben is, mert csalódhatsz. Akár használtan, akár bizományiban. Csak megnézni, valóban akkora-e, olyan-e.


A férjem gyakran rámutatott egy egy kocsira, én meg mondtam a márkát, előnyeit, hátrányait, gyártási évét stb. Szóval jókat röhögött rajtam. :) A legtöbb anyuka elsősorban az árat és/vagy a kinézetet veszi figyelembe, nem pedig a praktikusságot és hátrányokat, hogy mire és hol fogja használni. (tapasztalat) Aztán mondják, hogy milyen vacak a kocsi stb, pedig nem azzal van a baj. (mondjuk akadhatnak gyári hibásak, de miben nincs? s felettébb bosszantó lehet)


Herry kocsim volt, újonnan origi csomagolásban, téli nyári felszereléssel, plusz kiegészítőkkel ellátva. Tehát mindennel. :) Egy anyukától vettem, aki szerintem még ingyen is odaadta volna, mert rózsaszín ufószerű dizájnos valamit akart, nem pedig "batárt" amit az anyósa vett neki. Én meg mázlista voltam, jó helyen, jó időben, és a kocsi 90%-ban megfelelt az elvárásaimnak. (tökéletes ugyebár nincs)


Nagy széles kényelmes mózese volt, pedig nem volt kicsi a gyerkőcöm. De nem fényezem, én imádtam és akinek eladtam már a 2. vagy 3. gyerkőcével használja hiba nélkül, és nagyon szereti.


Íme Böhömke :) a teljesség igénye nélkül.

[link]


Halkan jegyzem meg, hogy hasonló módon jutottam hozzá a vadi új kombi ágyunkhoz és a szuper új járókánkhoz is. :)

2013. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!