Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kevesebb, mint két évet...

Ha kevesebb, mint két évet akartatok a két gyerek között, akkor mikor kezdtetek el próbálkozni?

Figyelt kérdés
Én így szeretném, mert úgy hallottam, hogy ha gyedből megyek szülni, akkor kedvezőbb, mintha gyesről. Szóval biztos 2 évnél kevesebb korkülönbség kellene. Az első baba egy hónap alatt sikerült.
2009. aug. 31. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs a témában, de én akkor állnék neki a másodiknak, mikor az első 6 hónapos. Így bőven van idő, ha nem jön össze 1 hónap alatt, de az első már elég nagy lesz, mire jön a tesó. Egyébként próbálkozni már a 6. héttől lehet:)
2009. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

én most,10hónaposan kezdek próbálkozni

vagyis a fiam 10hónapos volt vasárnap.és most van peteérésem.úgyhogy lassan megyek is "megerőszakolni" a férjem :-))))

2009. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az első baba nekünk is elsőre összejött. 9 hónapos kora óta próbálkozunk a kistesóval, de még semmi (most múlt 13 hónapos). remélem, most már végre nem jön meg!!!
2009. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos volt a fiam amikor abbahagytam a gyogyszer szedését , rögtön összejött , így 18 hónap van a két gyerek között.
2009. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem bántásból kérdem, de a férjedet (partneredet) megkérdezted, hogy mit szól hozzá? Tényleg nem rosszindulatból kérdezem, csak nekem egy kicsit fura, mikor az látom, hogy "ÉN így tervezem", ÉN így szeretném" "ÉN így csinálom"... Hosszútávon nem biztos, hogy jó ötlet.
2009. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 11 hónapos volt amikor próbálkoztunk. Elsőre terhes lettem pedig még szopizott. Szerencsések vagyunk mert mindkettő gyerek azonnal jött. Szerintem ennyi legalább kell hogy legyen közöttük. Az orvosok egy évet tanácsolnak, kell a szervezetnek is pihenni.
2009. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

08-31 20:16 vagyok...

nem akarom elkiabálni,de úgy néz ki nekem is összejött 1.re

van két halvány de határozottan látható + tesztem.

2009. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szia,

ha lejár a gyed, a gyest ruházd rá valamelyik nagymamára,

és ha már terhes vagy menj el táppénzre

ugyanolyan jó, mintha két évnél kevesebb lenne a két baba között

arra figyelj, hogy mire a nagy 2 éves lesz, mér legyél terhes


könyvelő

2009. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* már * - mér helyett
2009. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én úgy tervezem, 1 éves kora körül kezdünk próbálkozni. De bele akarom kalkulálni, hogy már volt egy vetélésem, és ha neadj'Isten a próbálkozás is megint azzal végződne, és ki kell várni a türelmi időt, akkor ki fogok futni az időből. És két évesen vissza kell menjek dolgozni. Szóval én a 9 hónapra szavazok. Egy év múlva kezdenénk újra próbálkozni.


22 hetes pocis

2009. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!