Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elölről kezdhetnéd a...

Ha elölről kezdhetnéd a gyereknevelést, mit csinálnál másképp?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, meg hátha okulunk. :)
2013. jan. 24. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha újra kezdeném,akkor nem idegeskednék és aggónék annyit a koraszülött fiam miatt és akkor talán nem lett volna szülés utáni depim az állandó félsz miatt.

Nyugodtabb lehettem volna és élvezhettem volna a babavállalás minden percét,nem úgy mint az első pár hónapba...

Türelmesebb lehettem volna és vidámabb,boldogabb!!!

Sajnos azóta is bánom,hogy olyan voltam amilyen,remélem egyszer meg tudom ezt bocsátani magamnak...

2013. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktam volna rá az ordításra, lazábban vettem volna az oviskori betegségeket, a könnyebbik végén fogtam volna meg a dolgokat, hogy ne menjek tönkre.
2013. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vártam volna, amíg egy családi házat tudunk venni!!! Amúgy a fiaimmal kapcsolatban semmit nem csinálnék másképp, mert mindennek volt egyfajta eredménye. a ROSSZAKBÓL,HIBÁKBÓL LEHET TANULNI!
2013. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!