Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Romániában...

Mit szóltok a Romániában született óriásbébihez?

Figyelt kérdés
Hú,le a kalappal az édesanyja előtt :)
2009. szept. 1. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szegény gyerek, ez azért szerintem tuti nem egészséges, hogy ilyen nagy súllyal született.

Viszont azt nem értem, hogy ott nincsen uh? Hogy ikreknek hitte... Mert azt uh látták volna, hogy egy vagy két baba van-e a pocakban.


Bár 10. gyerek, nem hinném, hogy uh-okra meg orvoshoz járt, még csoda, hogy a gyereket kórházban szülte.


A férjem "viccesen" azt mondta, lehet, hogy felfalta az ikertestvérét :P


Viccet félrtéve, nem irigylem sem az anyát, sem a gyereket.

2009. szept. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután azt mondták a riportban, hogy az anya azt hitte, hogy ikrei lesznek, gondolhatjátok, hányszor járt orvosnál.... Rettenetes! Szegény! Azért remélem egészséges!
2009. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bennem az fogant meg,hogy ott nem néznek cukrot?Nincs kötelező(sztk) vizsgálat,ha csak 1-2 is?
2009. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én is olvastam a hír, állítólag az anya bevallotta, hogy egyszer sem volt nőgyógyásznál.


Van kötelező sztk-vizsgálat (én is romániai vagyok), de ha egyszer nem megy el megcsináltatni, akkor mi lesz? Nem engedik megszülni? Amúgy meg Botosani, ahol szült, az isten háta mögött van, lehet, hogy ott nem divat mindig orvoshoz szaladgálni

2009. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze-persze,szülni muszáj.Nem egy felelősségteljes gondolkodás...
2009. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon sajnálom, hogy ilyen dolgok megtörténhetnek tőlünk nem messze, hogy úgy hordja ki a "kicsit", hogy nem is látta közben orvos.


Amúgy az én kisfiam is 60 centivel született, de Ő csak 3850 gramm volt.

2009. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most nem szívózni akarok, de Mo.-n is biztos előfordul olyan, hogy a szülőt nem látja orvos... Csak az nem derül ki, mert a gyerek normális méretű lesz. Színes bőrű nemcsak Romániában, Mo.-n is van...
2009. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van! Magyarországon hányan eltitkolják, hogy állapotosak! És mi a vége? Jó esetben ott hagyják a babát egy kórház előtt, rossz esetben pedig megölik. Ez az asszony legalább megszülte és örül neki, ugyanúgy mint az otthon levő 9 másiknak.
2009. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!