Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti írtok babanaplót/blogot...

Ti írtok babanaplót/blogot vagy bármit a gyereketekről?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülnék, ha anyukám írt volna, és most elolvashatnám, de akkoriban nem volt gyakori ez...
2013. jan. 25. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem fogok írni
2013. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Babanaplót fogok vezetni. Én is örültem volna, ha rólam lett volna, mert anyu már nem mindenre emlékezett pontosan, amire kíváncsi lettem volna.
2013. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én írok a 4 hónapos kislányomról,pár napja kezdtem el írni. Az én anyukám sem emlékszik semmire,mondjuk ő még nagyon gyerek volt mikor én születtem,17 éves,így nem is írta fel sehová,hogy például mikor jött a fogam vagy ilyesmi. De én azért is írom,mert jól esik,meg mert sok ilyen naplót olvastam én is,és szerettem nagyon olvasni,meg amúgy is imádok írni,így nekem ez a kikapcsolódás is :)
2013. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írtam, de tavaly abbahagytam. Néha elhatározom, hogy nekiveselkedek, és legalább nagy vonalakban leírom az elmúlt 1 évet, de túl kicsi a lelkesedés...
2013. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kb. 4 éven keresztül írtam.
2013. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

6 könyves babanaplót írok és csinálok neki,nagyon sok mindent lehet bele írni-ragasztani.:)

Ilyen..: [link]

2013. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én terhesen kaptam ajándékba babanaplót, és nagyon megtetszett.

Én vezetem, és már most is jó visszanézni, pedig még csak 3 év telt el. Amúgy 18 éves koráig lehet beleírni. :)

2013. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, babanaplót vezetek.
2013. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 frászkarikaborsó ***** válasza:

írok blogot, de rendszertelenül, kb két hetente írom le hogy mik voltak, plusz ha valami nagyon megörökítenivaló van, akkor soron kívül egy rövidet.


írok babanaplót is, de az csak arról szól hogy mikor evett és melyik ciciből, hogy tudjam számolni hogy mikor lehet megint éhes és melyik cici következik :) meg azt írom még bele hogy én miket ettem, mennyire volt aznap hasfájós, mennyit sétáltunk, és a heti egyszeri pucér mérések eredményeit. Semmi más nincs benne.

2013. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

anyukám írt babanaplót, bár csak nagy vonalakban, de azért jó visszaolvasni :)

Karácsonyra én is kaptam egyet, ha megszületik én is szeretném vezetni, tényleg tök jó visszaolvasni évekkel később.. nem csak nekem, hanem majd a kislányomnak is élmény lesz, remélem :)

2013. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!