Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babanaplót mindenki vezet?

Babanaplót mindenki vezet?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
3 gyerekem van, sosem vezettem babanaplót. Mondjuk nem is lett volna rá időm. A súlyukat, magasságukat be szoktam írni egy excel táblázatba, illetve a főbb eseményeket (fogak, új mozgások, stb.) jegyeztem fel ugyanígy a táblázatba.
2012. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mindenki vezet. Se a családomban, sem ismerősi körben nem nagyon divat. De én vezettem (és még a mai napig jegyzetelek bele, pedig már 3 éves elmúlt), mert amikor anyumtól kérdeztem dolgokat, hogy nálunk mi hogyan történt, semmire nem tud válaszolni, mert nem emlékszik rá. Na én ezt nem akartam, úgyhogy elkezdtem csinálni. Igazából táplálási napló volt, írtam, hogy mennyit eszik, mennyit hízott, és elkezdtem kiegészíteni olyanokkal, hogy mikor mit csinált először (mosoly, mozgások, szavak, stb.) Egy éves koráig vezettem napi szinten, utána már csak a fogait, az aranyköpéseket, időnként a mérések eredményét írtam (súly, magasság), és hogy hogyan fejlődik, mivel játszik, miket tud, ilyesmi. Most is tök jó visszaolvasni a régi dolgokra, hát még 20 év múlva milyen jó lesz. :)
2012. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Igen , mind 3 fiamnál a Gombos Edina félét az a legjobb, benne van minden 18 éves korig! Az elsőnél kaptam ajándékba egy ilyen simát viszont abba sokkal kevesebb dolog van , mint a Gombos EDINA félébe , én szeretem , mivel így tudom , hogy 7 éves az 5 éves és a 5 hónapos fiam mennyit nőttek :-) én úgy tervezem , hogy a 18. Szülinapra megkapják :-)

[link]

2012. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát, én sose voltam naplóírós. Nem tudok.
2012. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit szégyellem, de nem vezetek.
2012. dec. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Ellenben a terhességem alatt írtam egy naploszeruseget a gyerekemnek. Szerintem az személyesebb, mint a hány kg, hány centi, mikor indult el baba naplók. Jövőre lesz 10 eves, akkor fogja megkpni
2012. dec. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem, én csináltam neki mailcímet, néha oda írok neki.
2012. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én írok, és a húgom is ír amióta én mondtam neki, hogy vezetek egy blogot. A kislányom 1 hónapos kora óta írok bele kb. hetente 1-2 alkalommal. Fotók is kerülnek bele, és kedves történetek, emlékek.
2012. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is írok,de nem csak a szokványos kg, hossz stb adatokat. Már a nagy lányom 2 éves múlt, havi bontásba írom a naplót, az első év mindne hónapjához került egy szép idézet, leírtam, mekkora, miket csinált, ha kibújt egy foga feljegyeztem, hogynan aludt, miket evett már. Amikor elkezdett beszélni,akkor a szavait, most pedig már a vicces storíkat rom,mert kriminális egy humora van, folyékonyan beszél,így van mit jegyezgetnem.
2013. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!