Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Most találtam ezt a cikket: [link]

Sok, igazán megfontolandó dolog van benne. Azt hiszem, pár dologgal én is megpróbálkozom belőle.

Nektek mi a véleményetek? Kivitelezhető?



2013. jan. 25. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Azonosuljon ezzel a hóhér!

Remélem az ilyen szülő először önmagától von meg minden földi jót, utána a gyerekétől...

2013. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Soha nem tartanám be. Persze majd egy évig nem veszek se ruhát se játékot a gyereknek, csak majd nődögél pucéra a dzsungelben.
2013. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Egyetértek a cikk írójával: elôször anyucinak kéne magán kipróbálnia ezt a spórolást. 2-3 éves gyerek holnap már nem is emlékszik rá, a "milyen jó, hogy anya pénztárcája vastagabb maradt" mozgalomra. Én pl magamnak 2x meggondolom, hogy megveszek-e valamit, míg a lányomnak, ha szüksége van valamire, megveszem.

3 éves kislány anyukája

2013. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HArmadik!

Olyat pontoztál le (első), aki 14 éves kora óta dolgozik, 23 évesen kis önerővel egy szobás lakást tudott venni. Mindene megvolt, ami fontos volt, de ott spórolt, ahol tudott.

30 évesen vett hitel nélkül a másik lakás eladásával egy két szobás új építésű lakást.

te mit tudsz felmutatni?

2013. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a szórakozás=0 Forinttal nem értek egyet.Azért,ha már ruhára,cipőre nem költ,akkor amit ezen megspórolt,nyugodtan költhetné erre.anyám is spórolt a ruhán,fodrászon,szórakozáson amikor kicsi voltam.Nem,mert rá voltunk szorulva,hanem szeretett spórolni.Csak az a baj,hogy nincsenek jó emlékeim egy jó közös programról,vagy ha visszagondolok,hogy agyonmosott,agyonhasznált ruhákban jártam....Ő is max.a turkálóban vásárolt ruhát.Elég szar dolog,ha az ember rá van szorulva erre,de ha nem muszáj akkor inkább élvezze a pénzét.
2013. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!