Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, mit...

Kisgyerekes anyukák, mit szóltok ehhez a kérdéshez? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy válaszolója voltam a következő kiírt kérdésnek:

Milyen mesével kezdjem? Én is leírtam, kisgyerekes anyukaként milyen meséket javaslok. De azóta érdekes fordulatot vett a történet, egy bizonyos illetőtől olyan válaszok, hosszú hozzászólások, anarchista gondolatok érkeznek sorra, hogy megáll az eszem! Már nem tudom, mit gondoljak, mintha minden eddigi életünk hazugság volna.

Ha van rá időtök, nézzétek már meg ezeket az igen hosszasan értekező válaszokat, ti mit szóltok hozzá?



2013. jan. 25. 10:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
És ez hol van?
2013. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Be tudnád linkelni a kérdést?
2013. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmes vitának indul, ha lesz időm, végig olvasom. (Nem tudom, hogy a végkifejlet mi, de az elejében semmi gáz nincs)
2013. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
(ezt a kérdést viszont úgy törlik mindjárt mint a huzat)
2013. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
ez beteges
2013. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A link jó, az az. De miért fogják törölni ezt a kérdést? Nem akarok semmi rosszat, csak mások véleményét arról, amitől teljesen megzavarodtam. A vége nagyon szörnyű, és már nem csak a kérdésről szól!
2013. jan. 25. 10:50
 8/23 anonim ***** válasza:
Összeesküvés-elméletek... Vannak olyan emberek, akik rettenetesen meg vannak győződve arról, hogy a világ működik valahogy, és egy csomó "tudományos" szöveggel készek alá is támasztani ezt.
2013. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az is egy vicces dolog, hogy egyetlen egy válasszal, hogy fordul az összes többi nézőpontja :) ezt már megfigyeltem, adott egy kérdés, az első 10 válasz lényegében ugyanaz, aztán jön 1 valaki, aki egy másik oldalról alkot véleményt és akkor hirtelen mindenki egyetért vele.
2013. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nagyjából végigolvastam. A hozzászóló egy kicsit-nagyon túlreagálta a kérdést, és már nem is arra válaszolt, amit kérdeztél. Csak mondta-mondta a magáét. Az én lányom 2évesen kb bogyóbabócával kezdte, most 2éves múlt és miki egér játszóterét néz meg sam tűzoltót. Mindig van egy kedvence és azt nézzük unalomig. :D

Elhiszem, hogy árt a tévé, mert agymosás, de nem a reklám elé ülteted és nem híradót nézetsz vele. Vannak külön mesecsatornák, és a youtuberól is le lehet tölteni a meséket, amiket aztán vagy gépen, vagy tévén néz meg. És nem fog rászokni a tévére. :D Nálunk van, hogy szinte egész nap mesét néz, ma meg nem is akar mesét nézni, inkább játszik. Nekem a nagy indiánkönyvet olvasták fel a szüleim amikor kicsi voltam, mégsem lettem defektes :DDD Nem kell túldramatizálni ezt a kérdést. A bogyóbabóca pont nekik való nagyon kedves mese. Miki egér is, tanít is egyszerre, és nem olyan hosszú, 20perc. A sam tűzoltó meg a társai azok meg 10percesek

2013. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!