Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki sokat gondolkodott a 3. babán és végül csak bevállalták?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
én vagyok éppen így, vagy jön a baba vagy nem de nem védekezünk jövő hónapba kiderül végül is megvan minden csak pelenka fog akkor kelleni. Te szeretnél harmadik babát?
2013. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy már megvolt és úgy gondolkodott vagy még mielőtt terhes lett volna?

Én az elsőre vagyok példa nagyon sokat gondolkoztam, hetekig! hogy maradjon e vagy vetessük el ( védekezés mellett jött össze) de mivel nem éheztünk és normális embereknek tartom magunkat illetve a 2 meglévővel jól boldogultunk ezért bevállaltam.

Azóta csúnya ilyet mondani de már másképp csinálnám. Nagyon szeretjük most már persze a kicsit is de borzasztó nehéz számomra maximálisan teljesíteni minden területen és mindhárom gyerekkel.

2013. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van igen,én az 5.babán gondolkoztam(a korom miatt).Most 7hetes. :)
2013. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi ugyan nem gondolkoztunk rajt, de nagyon vágytunk rá. Mindketten nagyon akartuk, de az anyagiak miatt nem mertük bevállalni. Aztán a természet megoldotta, spirál mellett megfogant a harmadik baba.
2013. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon gondolkodom a mai magyar helyzet miatt. Mert oké, van a másik kettőről ruha, csak pelus kellene. De ha nagyobbak lesznek, kezdik az iskolát, akkor mi lesz? Egyetem, főiskola? De azt is hogyan?

Ha a szívemre hagyatkoznék, 6ot szülnék :)

2013. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok terhes, de ha véletlenül az lennék, akkor már nem lenne visszaút, mert biztosan nem vetetném el. Mindketten szeretnénk, főleg én, de nem merjük bevállalni.
2013. jan. 26. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is sokat gondolkodtunk, végül bevállaltuk! :)

Inkább attól féltünk, kevesebb energiánk lesz a 3 gyerekre.

Igaz, a férjem jól keres, így tudja érvényesíteni mindhárom gyerekre az adókedvezményt. Persze ez nem garancia a jövőre nézve, dehát garancia semmire sincs! Kötöttünk életbiztosítást, igyekszünk félretenni. Valami mindig lesz, éhen nem fogunk halni. Hitelt nem akarunk felvenni, úgyhogy pénzügyi akadálya nem volt...

Mondjuk elég sok kedvezmény is van 3 gyerekre, persze, ha nagyobbak lesznek több pénz kell. Ha 2-nek jut, már jut a 3-nak is!

2013. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy ha kettőnek jut, akkor a 3.-nak is fog jutni. És hitelünk sincs. Saját ház, saját autó van. Csak a férjemet tudnám rábeszélni!
2013. jan. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!