Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák hol dolgozta...

Anyukák, kismamák hol dolgoztatok a szülés előtt? Visszavárnak? Egyáltalán vissza szeretnétek menni?

Figyelt kérdés
Ha nem,mi a tervetek?
2013. jan. 28. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én eladó voltam. Mi szerettünk volna még egy babát, utána visszamenni, de nem jött össze. Visszavettek szerencsére!
2013. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én benzinkúton dolgoztam. Felmondtam, mert nem akartam visszamenni oda, bár visszavettek volna. Másik helyre akartam elhelyezkedni a 2. baba előtt. Aztán a baba hamarabb "besikerült", mint az új munkahely.
2013. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ápolónőként dolgoztam előtte.Visszavárnak,de én nem valószinű hogy visszamegyek.Elég húzós munka.

12 órázások,készenlét,túlóra stb. Ilyen munkaidő mellett nem lenne időm a saját gyerekemre.Azt pedig nem hagyom hogy a sok munka miatt,csak hétvégi anyuka legyek.Ugyhogy nem fogok visszamenni.Próbálok keresni majd valami más munkát. Bár ráérek még vele,mert a picikém még csak 3 hetes. :)

2013. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

rendőr voltam/vagyok

Igen visszavárnak és igen már nagyon hiányzik a munkám, bár nem túl gyerekbarát az időbeosztás, azért mellette sok a szabadnapom is, és én nem szeretném feladni a hivatásom.

2013. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
egy elektronikai termékeket gyártó cégnél dolgoztam. ártott volna a babának, ha maradok, sok mérgező,ipari szer vett körül, plusz éjszakáztam. el kellett mennem táppénzre. egy hónap után felmondtak. megtehették, szerződéses voltam. de amint lehet, jelentkezem újra. nem sok lehetőség van a környéken.
2013. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ruházati üzletben dolgoztam,most sajnos dec 31-el bezárt .Talán sikerül visszamenni ennek a láncnak egy másik üzletébe.
2013. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy áruházban dolgoztam eladóként. Visszavárnak, de a munkabeosztás miatt lehetetlenség lesz összeegyeztetni a gyerekkel. Meg tervezünk kis tesót is, de persze ez még nem rajtunk múlik. Kellene majd valami mást keresnem, de még rengeteg időm van ezen gondolkodni. 23 hkm
2013. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sportmatracokat gyártó cégnél dolgoztam gépkezelőként,engem nem várnak vissza,terhességem bejelentésekor ki is akart rúgni a műszakvezetőm,de a nagy főnök tudta,hogy nem lehetséges,amúgy veszélyeztett terhes voltam,így az elejétől táppénzen voltam.4 hónapos fiam,terv? idén elvégezni még egy szakmát,hogy több lehetőségem legyen elhelyezkedni.
2013. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Áruhitel ügyintéző voltam. Már terhes voltam az első gyerekkel amikor szinte minden ügyintézőt elküldött a bank országszerte. Mivel nekünk született még 1 babánk, így még mindig állományban vagyok. Tudom, hogy nem vesznek vissza, mert azóta sincs a banknak saját állományában hitel ügyintéző.

Mi a tervem? Még 1 baba. :) És Ő utána? Passz!

2013. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Üzleteket vezetek és várnak vissza illetve hamar vissza is megyek :)
2013. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!