Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jövö het szerdara vagyok...

Viktoria1978 kérdése:

Jövö het szerdara vagyok kiirva, most aludtam egy kicsit es szoszerint tejben fürödve ebredtem fel ez a tejmennyiseg marad akkor is, ha a kicsim megszületik? Mar van 2 gyermekem, mindkettö 2-2 evet szoptak

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nincs összefüggés sajnos.
2013. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha már szoptattál két gyerkőcöt, akkor Te is tudod, hogy a kínálat a kereslethez alkalmazkodik.

Szóval be fog az állni, de lehet, hogy az elején még több tejed lesz a kelleténél.


Mondjuk amennyire tudom, a terhesség alatti előtej léte/nem léte nem is igazán befolyásolhatja, hogy utána hogyan alakul a szoptatás.


Viszont azt el tudom képzelni, hogy a testünk "emlékezik".


Nekem is 3 terhességem volt. Az első alatt nulla előtej, a másodikkal olyan "beszáradt fehér gömböcök", a harmadikkal pici póló-áztatás.

(Én 20-20 hónapig szoptattam, a harmadik meg még kicsi)

2013. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gratulalok a gyerekekhez:) Ez igaz, hogy minel többet szoptatsz vagy fejsz annal több tejed lesz. Nekem 11 eve tele volt a frigo kis tejes poharacskakkal:) Adtam is el belöle, aztan meg maradt jocskan a kicsimnek is, olyan voltam, mint egy fejös tehen:) De az anyatejnel jobb nincs, mindig keznel van, meleg es steril. Az en gyerekeim nem ittak tapszert, anyatej vagy pedig fözöcskeltem nekik, vagy egy darab kolbasz a kezeben:)
2013. jan. 29. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!