Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg el kell postázni az...

Tényleg el kell postázni az eredeti születési anyakönyvi kivonatot a thgyás, családi pótlék, gyed és egyszeri anyasági igényléséhez?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nekem el kellett, de nekem a munkaügyi központ rendezte. Okosabban csináld, az anyakönyvit előtte fénymásold le, mert van ahol azt is elfogadják, pl. az önkormányzat amit ad egyszeri támogatást.
2009. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A munkaügyi központon keresztül is el lehet rendezni? Hogyan?
2009. szept. 2. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is el kellett postázni az eredetit, mondták is, hogy nem elég fénymásolatban. A hátuljára rávezették hogy mettől meddig tart a TGYÁS, ráírták az egyszeri anyaságit is, és a páromnak el kellett vinni a munkahelyére, mert ott ráírták mikor vette ki az 5 nap rendkívüli szabit.

2009. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Szerintem ez nagyon durva, hogy egy ilyen okiratot csak úgy postázgatni kell, meg csak úgy irkálnak a hátuljára.
2009. szept. 2. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ELső vagyok: akkor lehet munkaügyin keresztül, ha regisztrált munkanélküli vagy. Akkor ők elintéznek mindent.
2009. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a fénymásolt, mindig is a hátuljára vezették fel mikor mit igényeltél. Személyesen is beviheted.
2009. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenhol elfogadták a másolatot.
2009. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az eredeti jó,mert írnak a hátuljára..
2009. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyszeri anyasági támogatás és családi pótlék intézésénél elég volt a másolat,a GYED-hez már kérték az eredetit.
2009. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is el kellett küldenem az eredetit, a fénymásolat nem lett volna jó. azt mondta a főnököm, hogy ráírják mettől meddig vagyok tgyáson és gyeden. Ehhez képest semmit nem írtak rá, mondván nem szokás!

Most ismét babát várok, és kérdeztem a főnökömet, hgy miért is kell az eredetit beküldeni, ha úgysem írnak rá semmit? Ő ezt nem tudja, de mindenképp küldjem az eredetit...

Tele a hócipőm ezzel az állami céggel!

2009. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!