Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák szül valaki augusztus...

Kismamák szül valaki augusztusban!?

Figyelt kérdés
Melyik kórházban?Hogy vagytok?Beszélgetünk?Hanyadikára vagytok kiirva?:)
2013. jan. 30. 13:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia.Én holnap megyek még csak orvoshoz remélem minden rendben lesz.Kalkulátor szerint aug 28 a várható időpont. Pont ma vagyok 10 hetes .Veled miújság?
2013. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szia!:)Én augusztus 1-re vagyok kiirva ma vagyok 14 hetes:)Első baba lesz?Remélem minden okés lesz veletek:)
2013. jan. 30. 14:10
 3/20 anonim ***** válasza:

szia! én augusztus 10-re vagyok kiírva :)) győrben fogok szülni ha minden igaz...Ti hogy vagytok ? pocak nő?

mi lehet február 5.-én megtudjuk a nemét....

2013. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen első baba lesz. Néha fájdogál a hasam, de amúgy minden ok.Ha minden jól alakul Nyíregyházán fogok szülni.
2013. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Sziasztok! Engem aug. 12-re dátumoztak. :-) Szombathelyen fogok szülni. Jövő héten megyek 12.heti uh-ra. Nagyon várom! Nektek nől már a pocakotok? Rosszullétekkel hogy álltok?
2013. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

én a 3-as válaszoló vagyok, nekem már kezd szépen látszani,


[link]


egyenlőre ekkora...


és Nektek ?

2013. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nekem amugy is volt pocim tehát nekem nem olyan szembe tűnő de nekem is kb akkora mint neked kedves 3-as:)Nekem rosszulléteim már elmultak szerencsére most abban a fázisban vagyok hogy egyik pillanatról a másikra olyan éhes vagyok hogy éhen akarok halni:)
2013. jan. 31. 12:04
 8/20 anonim válasza:
3-as válaszoló, nagy szép a baba-pocid! :-) Nekem még semmi... olyan vagyok mint egy jóllakott napközis ebéd után. Enni egész jól tudok már én is, sajna az elején fogytam, de most már visszajött ami lement.
2013. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

köszönöm :)...nálam is az van ha megéhezem azonnal ennem kell mert úgy érzem rosszul leszek....nem kívánok nagy adag ételeket meg zsírosat, de valamit ennem kell!!!!


leginkább az édes ízt szeretem....

meg szinte vega lettem mert nem bírok húst enni .....remélem ez még elmúlik, mert a gyomrom még mindig nem az igazi...



neveken gondolkoztok már ? vagy majd ha tudjátok a nemét a babának?


mi majd ha kiderül mi lesz...

2013. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Mi már olvasgatjuk az anykönyveztethető nevek listáját, jókat mosolygunk közben, vannak nagyon vicces nevek. :-) Amúgy még nincs döntés, nem lesz egyszerű, belegondolok, hogy egy életre megbélyegezzük a gyereket vele...komoly felelősség.

A pocak nélküli kismama

2013. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!