Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki segíteni hogy hogyan...

Valaki segíteni hogy hogyan kell kitőlteni a magzatmozgást regisztráló táblázatot?

Figyelt kérdés
mutatja a heteket és d.u. 17.00 tól kéne figyelnem és jelölni azt az idő pontot amikor a magzat 10. mozdulását éreztem de az a baj hogy minden órában csak 4 kocka van akkor hogyan jelöljem be
2013. febr. 1. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a négy kocka a negyedórákat jelöli, x- eld oda, amelyikhez a legközelebb esik.

Őszintén, nem láttam még ilyet de ez így tűnik logikusnak.

2013. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra a táblázatra gondolsz, ami a terheskönyv végén van?
2013. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem arra. A kórházban az orvos adott egy táblázatott hogy jelöljem minden nap csak nem értem hogy hogyan de felírtam lapra és majd megkérdem. Csak nem értem minek az amikor ugyis tudom mikor a legaktívabb és hülyeségnek tartom hogy ez miatt 17.00kor bal oldalra feküdve várjak.
2013. febr. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!