Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bárányhimlős heg mikor alakul...

Bárányhimlős heg mikor alakul ki? A hólyag vagy a pörk elvakarásakor?

Figyelt kérdés

Mikor lesz maradandó himlős heg?

Ha a kicsi a hólyagot vakarja el, vagy ha a pörköt dörzsöli le (mert viszket neki)

Vigyázunk, hogy ne vakarja el, de éjjel álmában is dörzsöli a fejét a matrachoz :(


Tapaszalatokat várnék!


Köszönöm!


2013. febr. 1. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

mindkettőnél sajnos

mi is nagyon vigyáztunk, de az egyik heg (amikor már félig levált magától) lejött a póló lehúzásakor, ott is maradt a helye

nem tudod 100%-osan kivédeni

2013. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim nem vakarták egyáltalán és mégis maradt maradandó mind a kettőnek. Ahogy észre vettem a nagyon mély és csúnya hólyag látszik meg nekik.
2013. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Azt persze gondolom, hogy nem lehet 100 %-os hegmentes :( Főleg ha ilyen pici korban kapta el :(


Akkor számíthatunk jó sok hegnyomra sajnos :(

A fején volt vagy 250 db pötty :(

2013. febr. 1. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

nálunk a kicsi 1,5 éves volt, amikor elkapta

a nővérén sokkal kevesebb pötty volt, ő volt az első, aztán a kicsi

rengeteg pötty, magad láz, levertség, a fején alig volt olyan hely, ahol ne lett volna pötty. Mégis összesen 2 db heg van az arcán, számomra az sem zavaró, nem ilyen iszonyú mély kréterekre kell gondolni, szóval ne aggódj előre, amit megtudtok tenni az elvakarás megleőzésére, azt úgyis megteszitek, a többi a természet és szerencse dolga

2013. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!

Igyekszem megnyugodni, csak hát nehéz :(

Örülök, hogy Ti 2 heggel "megúsztátok" remélem nálunk is hasonló lesz az eredmény majd!


HA lesz majd pici időd, leírnád, hogy kb. mennyi idő alatt múlt el teljesen a kicsi arcáról minden nyom?


Az én fiamnak most már elég so pörk leesett de alatta rózsaszínes a bőr, elég élénk szine van :(

2013. febr. 1. 14:17
 6/6 anonim válasza:
az én lányom 4 hőnaposan kapta el akkor még szívbeteg volt ezért súlyos lett .rengeteg volt rajta.Hason aludt egyik arcfelén maradtak inkább mert a lepedővel ledörzsölte most 25 éves
2013. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!