Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki azt mondja hogy a gyereke...

Aki azt mondja hogy a gyereke ki tudja rakni a puzzle-t az pontosan milyenre gondol? Nagy gond ha a 3éves lányom nem rak ki egyet sem? Igazából nem is érdekli, pedig van neki mindenféle.

Figyelt kérdés

Bocs ha buta kérdés de nem tudom eldönteni hogy ilyenre [link] ,vagy sima oldalúra vagy másra gondol!

Kissé aggaszt mert sokat olvasom itt mostanában hogy valakinek a gyereke már 2-3évesen kirak 20-25db-ot is. Lehet valami hátránya a későbbiekben ha a lányom nem csinálja(egyenlőre)?:(



2013. febr. 1. 16:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem baj, lehet hogy pár hónap múlva megszereti. Próbáltad már úgy hogy te rakod, ő meg nézi, vagy együtt kirakni egyet?

Egyébként az én lányom 3 éves korában kezdett csak ezzel a fajta puzzle-val játszani, előtte még nem tudta kirakni, csak azt a fa kirakót.

De az is lehet hogy nem érdekli ez a fajta játék, de másban meg gondolom ügyes.

2013. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Van olyan gyerek, aki puzzlet sem lát életében se. Na akkor mi van?
2013. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Szia! januárban volt 3 éves a lányom és ez a fajta kirakó már kevés neki mert már fél perc alatt kirakja...ennek a kétszerese sem okoz gondot neki...


[link]


nagyon szereti a logikai játékokat, ügyes is benne, de nem kell a gyerekeknek egyformán fejlődni, mindenki másban ügyes...


gyakoroljátok sokat az egyszerűbb (4db-os kirakókat) aztán váltsatok egyre több és több darabosra hogy rájöjjön a dolog lényegére....

szerintem bele fog jönni ne aggódj!!!


pl az én lányom nagyon ügyesen mozog, tornában nagyon jó de labdajátékban a 1.5 éves öccse simán leveri :))))

szóval neki meg az a gyengéje :D...ez van :)

2013. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ja...2.5 évesen is kirakta ezeket amúgy de dobsz felé egy labdát tuti fejbe dobod :DDDDD
2013. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
30 darabosat már kirak a fiam, de szobatisztulni bezzeg nem akar...
2013. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
most 4 éves mult a fiam és a 24 darabost kirakja,már gyakorolta,igy 2 perc,de ismerősöm ugyanennyi idős kislánya a 100 darabost is kirakja
2013. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Milyen 30db-osat rak ki???
2013. febr. 1. 16:41
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen de milyet rak ki??? Mert a lányomnak ehhez hasonló is van [link] és seperc alatt kirakja,viszont olyat amit fent linkeltem nem tudja!
2013. febr. 1. 16:45
 9/25 anonim ***** válasza:
57%

Az én fiam imádja a puzzle-okat, már nagyon rég, de szerintem nem baj, ha a tiéd nem, nem vagyunk egyformák. Esetleg vegyél neki óriás puzzle-t.

A fiam fa puzzle-val kezdett, aztán kapott pár treffl óriáspuzzle-t, azokat imádja a mai napig (24 darabosak) és már kirakja az 54 darabos normál puzzle-t, de ahhoz néha még kér segítséget.

Viszont nem rakja ki, ha nem érdekli a mintája. Nem lehet, hogy a lányodnak is ez a baja?:) Hátha valami kedvenc mesehősös sikert aratna:)

2013. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem puzzle, ez formakereső. Az a puzzle amit először linkeltél. Olyanokat raknak ki.
2013. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!