Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapos a babám, iszonyatosa...

2 hónapos a babám, iszonyatosan fáj a hátam. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért fáj a hátad?
2013. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok válaszolni, csak annyit, hogy mindkét gyerekemnél átéltem, hogy az első pár hónapban az ágyból alig tudtam kikelni a hátfájás miatt. Fogalmam sincs miért volt, talán a tejtermeléssel volt összefüggésben, de idővel elmúlt magától.
2013. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos, most jött meg először a menzeszem, el is múlt már, de még iszonyatosan fáj mindig a hátam. Tényleg nagyon fáj. Voltam dokinál is. Azt mondta, hogy hormonális változások miatt. Kösz...
2013. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg változtatni a szoptatási pozíción. Szoptatós párnát használsz? Az megemeli a kicsit és nem kell görnyedni, ha ülve szoptatsz.
2013. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
valószínűleg a terhesség megterhelte a gerincemet,olyan mintha nem állt volna,helyre,ugyanolyan ív van benne mint a terhesség alatt.Végül is a szoptatással nincs gond.de már délután 2órától annyira fáj,hogy alig van erőm megcsinálni bármit is..
2013. febr. 2. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Tessék tornázni.
2013. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

SZia!


Szoptatáskor nagyon- nagyon figyelj arra, ahogy ne a cicit közelítsd a babához, hanem a babát emeld(szopttaós párnával, párnákkal, vagy szoptass fekve) a cicihez:)! Nagyon sokszor a szoptatós póz miatti görnyedés okozza a fájdalmat, vagy erősíti azt.

Ezen kívül kicsit tornázz, a neten is vannak kímélő gerinctornák, de még jobb lenne ha kérnél beutalót gyógytornászhoz aki személyre szabottan adna gyakorlatokat!

Érdemes lehet manuálterapeutához(hasonlít a csontkovácshoz, csak sokkal kíméletesebb) is elmenni, aki segít "helyre rakni" az elcsúszott dolgokat.

2013. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2013. febr. 6. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!