Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám iszonyatosan...

3 hónapos babám iszonyatosan nyűglődve alszik el szinte mindig.1 hete az éjszakát már átalussza, de az elalvás nehezen megy neki. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Napközben is alig alszik már, de ha mégis, akkor is nehezen megy az elalvás. Szopizza az ujját és dörzsöli, szinte marja az arcát. Ezt kb. 1 hónapja csinálja.
2012. febr. 23. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben? Végül hogy szokott elaludni? Nem fáj a hasa? Vagy valami más? Nem kényelmetlen neki?
2012. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kezdődik as fogzás.
2012. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyöszörög, nyűglődik, nyáladzik nagyon napok óta. Tömködi a szájába a kis kezét és szopizza az ujját. Cuki pofa egyébként, mert ha hanyatt fekszik felemeli, kinyújtja a két kis kezét és tartja a levegőben, ökölben. Nem a hasa fáj, mert hasfájós volt és tudom, hogy milyen amikor fáj neki a pocak. Gondoltam én is a fogzásra. Mozoghatnak a fogcsírák? De már 3 hónaposan?
2012. febr. 24. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő azt mondta hogx már hónapokkal a fog kibújása előtt duzzadozhatnak a fogcsírák, ami fáj a babának, emellett a nyáladzás is erre utal.

Kenegesd neki dentinoxxal az ínyét, illetve ha nagyon rosszul van, egy adag nurofen északára segít a fájdalomcsillapításban és nyugtatja is, hogy el tudjon aludni.

2012. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és, elfelejtettem írni hogy igen, már három hónaposan is, sőt az én gyerekemnek már két és fél hónapos kora óta vacakolunk az ínyével, ugyanez megy, nyáladzik, az öklét rágja, nem tud elaludni, nekünk a dentinox vált be, de ha rákeresel a fogzásos kérdésekre is, ott több módszert is leírtak a többiek. Kitartás:))))
2012. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor a foga a ludas. Igen, már 3 hónaposan is jöhetnek. Sőt, ismerek olyan babát is, akinek volt foga, mikor megszületett. :D
2012. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Másnak is megviseli a babáját a front? Az én pindurkám nagyon nehezen viseli. :(
2012. febr. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!