Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok a másodikat most...

Babát várok a másodikat most derült ki még nem voltam orvosnál de két teszt is pozitív és iszonyatosan rosszul vagyok már két hete! Félek, hogy nem tudom ellátni a gyermekem aki 14 hónapos! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul vagyok most azon gondolkodunk nem tartjuk meg de nem akarom megölni a picit!Valami bogyó amit lehet szedni terhességi rosszullétre?

Se enni se inni nem birok.Már kétszer jött rám erős hasmenés az első 1 napig a második 2 napig tartott de azóta is rossz a gyomrom.Állandó hányingerem van és le vagyok gyengülve!A kakis pelus csere is gondot okoz a hányinger miatt!!!



2013. jan. 15. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképpen az orvosoddal beszéld meg és biztos tud neked valamit felírni.

Kitartás,és sok erőt a továbbiakban!!


35hkm

2013. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
próbáld meg összeszedni magad, sokan vannak ezzel így, sokszor kicsit egyél ropikat, ilyesmi, meg vegyél gyömbéres teát, az csökkenti a hányingert, meg homeopátiás bogyók is vannak rá. Ha egy ilyen apróság miatt (utólag annak fogod te is látni, és nagyon fogod szégyellni magad miatta) elveteted a gyereked, hát... inkább örülj, h nemsokára kettő lesz! A hasmenés neméppen terhességi tünet, úgyhogy amiatt meg orvoshoz kéne menned, a gyereknek se tesz jót!
2013. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nekem sajnos a hasmenés is az.Az előző terhességem alatt is végig volt vas meg magneb6 szedése közben is.Csak annyira le vagyok gyengülve,hogy félek nem tudok eléggé figyelni a lányomra!
2013. jan. 15. 14:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad !!!!

oké hogy rosszul vagy / én is iszonyat rosszul voltam, (és két gyereket láttam el)de ettől a picivel még tudsz és kell foglalkozni!!!! nekem nem kellett ételt és kakit látnom h hányjak éjjel/nappal......szóval kitartás!!!el fog múlni!!

nem írnak fel semmit a b6-on kívül amúgy!!!!!



a 6. héttől én is vegetáltam, de ez van, a baba várás sokszor ezzel jár, ki kell és lehet bírni!!!

2013. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugye nem emiatt gondolkodsz az elvetetésen, mert az elég durva lenne... Ahogy írták. Szedd össze magad! Másképp nem fog menni, és gondolj arra, hogy nemsokára jobban leszel és milyen nagy öröm, hogy jön a következő baba. Orvosnak mondd el, hogy vagy, hátha tud adni valamit.
2013. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az anyagiak miatt a férjem,mondja,hogy elég eggyet is felnevelni!Én kibírnám.
2013. jan. 15. 16:30
 7/13 anonim ***** válasza:

...nem ítélek el senkit, hisz az ítélet nem emberek dolga. Ez most a ti döntésetek, de ne hamarkodjátok el...hány nő fohászkodik eme legnagyobb kincsért az Úrhoz nap mint nap, és ti ily könnyen eldobnátok magatoktól? Ő már él, a ti közös gyermeketek. Ha szólhatna szavakkal, már megtenné, és könyörögve kérne - anya, miért nem kellek én neked? mit vétettem?

és végezetül egy piciny idézet egyik kedvenc könyvemből. Érdemes lenne minden nőnek elolvasni! Dr. Tornyai János - Gyere, Kicsim!...Gyere!


"és ti testvéreim, akiket az Isten bölcsessége mellett alkotó természet az anyaságra alkotott, ne fukarkodjatok a dicső elhivatottság szolgálatában, mert az, az Isten igazi szolgálata. Az Isten akaratához hozzá ne nyúljatok egyetlen ujjal sem! Anyaságtok szent templomának egyetlen tégláját se dobjátok ki lelketekből, mert nem tudhatjátok, hogy melyik tégla a szent oltár téglája! Anyaságotok virágzó fájának egyetlen bimbóját se zúzzátok porrá, mert nem tudhatjátok, nem szent virág fakadt-e öletekben! ANYÁK, ÉDESANYÁK! Ne hagyjátok testvér nélkül gyermekeiteket!"

2013. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a második babánkat várom és én is szinte egész nap rosszul vagyok. A "nagy" 17 hónapos, nem egyszerű vele, nekem is gondot okoz a peluscsere, sőt néha az etetés is (rosszul leszek tőle). De a negatívumokat leszámítva, én vagyok a legboldogabb ember a világon, mert kislányomnak tesója lesz! :) Én egyke vagyok, nem akartam, hogy ő is az legyen.

2013. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi most azon gondolkozunk,hogy lesz egy gyerekünk akinek mindent megadunk vagy lesz 2 akik nélkülözni fognak!Mindkettőnknek van tesója és mi is nélkülöztünk gyerekként nem akarom,hogy az én gyerekeim is szomorúan nézzenek vissza a gyerekkorukra!
2013. jan. 15. 23:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha egynek mindent meg tudtok adni akkor ha ketten lesznek sem fognak nélkülözni!!!!!

ha már az az egy is nélkülözne megérteném...de így ?????


szerintem simán meg tudnátok csinálni, de nektek kell eldönteni....de szerintem ha elveteted fájni fog érte a szíved mindig....

2013. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!