Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Krémtúró recept? 9 hónaposomna...

Krémtúró recept? 9 hónaposomnak csinálnék, tudsz valami finomat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 18:40
 1/4 A kérdező kommentje:

1/2 kg túró

1 nagy pohár joghurt

Fél citrom leve

ennek negyedének reszelt héja

csipet só

5 evk. porcukor (vagy kristálycukor)

3 cs. vaníliáscukor

Ezt most találtam.

Cukor, van.cukor, citrom héja. Ehet ilyeneket?

2013. febr. 4. 18:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én szoktam házi krémtúrót csinálni, de így:

Cserpes tejföl fél doboz, egy maréknyi túró szintén onnan, legtöbbször barackot teszek bele,egy fél üvegesnek megfelelőt, és früktózt, ha nem elég édes...Én nem adnék neki sem por, sem vaniliás cukrot, nincs rá szüksége...

2013. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan tegyél bele kis cukrot ártani nem árt a van cukor felesleges,én mindig gyümölccsel ízesítettem a túrót
2013. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sima (jobb minőségű) túrót - annyi mennyiséget, amennyit hirtelen megeszik - kikavartam pár kanál natúr joghurttal, hogy jó krémes legyen, + banánt nyomkodtam bele. Ha nem elég édes, pici cukorral ízesítettem. Annyi cukortól szerintem sem lesz baja.
2013. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!