Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után szexmentesen?

Szülés után szexmentesen?

Figyelt kérdés
Terhességgel majd 30 kg-ot szedtem fel. Míg szoptatok, a fogyókúra szóba sem jöhet. A párom azt mondja szeret, de ennyi súlyfelesleggel neki nem megy. Már lassan 1 éve nem szeretkeztünk. Terhesség alatt féltette a picurt. Járt valaki hasonló cipőben? Mennyire viselte meg a kapcsolatot?
2009. szept. 4. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Igen ugyanigy vagyok.

igaz "csak" 20 kiló a felesleg de mondta h nem szereti a kövér nőket,és gondolom ezért nem kíván.Az én libidóm meg szülés után ráadásul egyenlő a nullával,igy kistesó tuti nem lesz egyhamar.

2009. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

szia!



áááááá... ez a súlyfelesleg egy "béna" indok arra, hogy miért nincs szex. Ha valaki szeret valakit, akkor 120 kg-osan is az ő párja /felesége. Utánanézhetne igazán, hogy a szoptatás alatt rengeteg energia kell, hogy a tejcsi megfelelő minőségű és mennyiségű legyen! Amikor a gyerek majd elkezd kúszni-mászni és minden pillanatban lesned kell, ugornod...akkor majd lemegy szépen a felesleg , de akkor se lesz hatalmas nagy probléma, ha nem leszel nádszálvékony....Igazán nem értem... és amikor a férfiak sörhasat eresztenek... ja, vagy az más??????!!

2009. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Most az én libidóm is a padlót tapogatja (szerencsére). Viszont terhesség alatt, folyamatosan szexeltem volna és így nem volt túl kellemes.
2009. szept. 4. 14:51
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen mindegy hány kiló vagy ez így nem normális. ez csak egy kifogás a részéről és ki kell derítened az igazi okát. Neki is úgy úgy hiányzik a szex az biztos más kérdés hogy hogyan intézi el. Szerintem beszélj vele erről.
2009. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, és a súlytöblet az indok. Mindig is a vékony nők tetszettek neki.
2009. szept. 4. 15:02
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Akkor gáz van, Kiestél a "szépségideál" képéből. Hihetetlen! De ezek a pasik olyan bárgyún tudnak gondolkodni !! (Tisztelet a kivételnek). Nemhogy a lábad előtt csúszna, hogy megszültél kínok között egy szép babát és ANYA lettél...Attól félek, hogy az ő szeretete feléd langyosodik.... És ami még baj, hogy nem tudsz a problémáról vele beszélni, illetve nem fogja fel hogy ezzel a hozzáállással csak árt neked! Jó, fogyj le 45 kg-ra , aztán majd az lesz a baja , hogy "nincs mit fogni rajtad"....(bocsi...)
2009. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarlak megbántani, de akkor tényleg csak szeret és nem szerelmes. Anya lettél a szemében és ennyi. Valószínűleg így is viselkedsz. A kilók nem számítanak, legyél újra NŐ: szoli /karcsúsít/, smink, frizura, új rucik, csábítás.... vagy oda a házasságotok.
2009. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem sem stimmel ott valami,nálunk ugyanez a helyzet 30 plusz kiló és mivel szoptatok még nem fogyókurázom,de a párom úgyanugy kiván,minimum heti kétszer!

2009. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg nem kell feláldozni a férjet a gyerekért. Nem másokat kell okolni soha, mindig neked kell változni. Amúgy meg (egy másik válaszolónak) attól nem lesz valaki kiváltságos hogy szült. Ez egy természtese folyamat, te akartad, nem a férfi tehet róla, hogy őt nem tud szülni. A férj örül neki, hogy a felesége anya lett, de attól még neki ugyanolyan szügségletei vannak, nem levegővel él és nem álmodozással elégíti ki magát...

Egyszerűen felháborítónak tartom amikor a nők le se tojják a férfit szülés után, elintézik annyival hogy nem is kívánják, pedig azért tenni kell, nem sírni aztán hogy jaj már 10 éve nem szexeltünk, de még akkor sem érek rá, mert a gyereket fel kell nevelni, meg hogy mit képzel a férfi hogy szexelni szeretne, cö! -.-" Persze sok a dolog meg minden, de valakinek így is megy és aki nem próbálja meg csak jár a szája az... Ez a vélményem az ilyen anyákról.

A kedves kérdezőnek meg azt mondom, hogy én is votlam halálosan szerelmes, közben meg volt olyan ami nem tetszett a páromon. Sőt néha nagyon nem tetszett.. Ez még nem azt jelenti, hogy nem szeret. Tudom, hogy a gyerek fontos, de a férjed is ugyanolyan fontosnak kell legyen. Szerintem nem hal bele senki ha nem szoptatsz 8 évig... És beszéld meg vele szépen.

2009. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Na, rég mosolyogtam ennyit 17:16os, köszi! Te teljesen el vagy tájolva. Először olvasd el a kérdést , utána véleményezz! Nem arról van szó, hogy nem szeretne szexelni, pont az a lényeg, hogy próbálná a férjét rávenni, aki nem hajlandó erre...De könnyű másra követ dobálni. Gondolom neked vagy 4 gyereked van, -16 kg-mal könnyebb vagy, mint szülés előtt, csilivili az egész lakás mire a férjed hazajön a káma-szutrát előlről meg hátulról is végigvetted már vele....Hol a realitás? ?:) Először olvass , utána gondolkozz ! :)
2009. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!