Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit illik vinni babalátogatóba?

Mit illik vinni babalátogatóba?

Figyelt kérdés
Jan 28.-án szült a férjem unokatesójának a felesége. Nagyon jóban vagyunk velük. Meghívtak bennünket. Tudom, hogy illene valamit vinni, de gőzöm sincs mit illik.

2013. febr. 6. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Pelenka, popsitörlő, egy kis csoki esetleg.

De szerintem kérdezd meg nyugodtan, hogy minek örülnének.

A gyerekhez ruhatár gondolom bőven van, így felesleges még 1-et vinni, ami lehet, hogy rajta sem lesz, mert vagy kinőtte már vagy amellett van még 80 body-ja.

2013. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyukának gyümölcs, finom csoki, apának egy üveg bor.


A babának lehet pelenkát, amit használnak. Kérdezzetek rá.


Én legutóbb a barátnőm babájának vittem egy plédet, 3 kombidresszt, egy cumisüveget, egy csörgőt és egy rágókát.

2013. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan amit nem illik. Anyukának egy bon bon apukának egy üveg bor a picinek meg hasznos dolgok játékok. Én is nemsokára megyek baba nézőbe, mivel nekem is van picim és az a tapasztalat hogy születéskor minden van dögivel plüssökből is egy halom ezért én olyat viszek amit majd sokára fognak tudni használni de jól jön majd akkor. Gondolok itt hozzátápláláskor majd kanálra előkére ilyenekre. Attól is függ mennyit szánsz rá. Esetleg játszószőnyeg ha még nincs nekik.
2013. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Apukának pl. egy üveg bor, pezsgő

Anyukának pl. gyümölcs, csoki, bon-bon, tea, gyümölcslé

A babának: játék (csögő/rágóka/leporelló könyv), ruha (vigyél nagyobb méretűt, mert gondolom 56-62-ből van neki bőven)

Ha van tesója, neki is illik valami apróságot vinni!

2013. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 frászkarikaborsó ***** válasza:

Vigyél nekik olyan bodyt ami elöl gombos. Nekünk ez volt a legjobb ajándék amit kaptunk, sajnos már kinőtte, de nagyon jó volt hogy volt egy olyan body amit fejen áthúzás nélkül le lehetett venni, orvoshoz mindig ebben vittem :)

Ezen kívül lehet amit a többiek írtak, de ha anyukának édességet akarsz kérdezd meg inkább hogy mit ehet, sok baba hasfájós és ott az anyuka kőkeményen diétázik, van aki pl nem eszik egyáltalán tejterméket a szoptatás alatt.

2013. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húh! Nagyon köszönöm szépen a tippeket! Nekem még sajnos nincs gyerekem, és a családban sincs picike így ötletem sem volt mit vigyek. Most kaptam sok hasznos tippet.
2013. febr. 7. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!