Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogyan várjátok haza...

Anyukák! Hogyan várjátok haza a férjeiteket a külsőtöket illetően?

Figyelt kérdés
Én két kisgyerekkel vagyok itthon. Mindennapos, hogy izzadt, kajás, néha tejes leszek. :) Mikor már közeledik haza a férje, arcot, fogat mosok, megmosom a hónaljamat, dezodorálok, megigazítom a hajam, és tiszta felsőt veszek. A múltkor nálunk volt egy ismerősöm, és azt mondta, hogy ki is röhögné a férje, ha miatta ilyen nagy felhajtást csinálna, hiszen hétvégén úgyis látja, hogy hogy néz ki. Ti hogy csináljátok?
2013. febr. 6. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

énem a férjem miatt,a saját igényem miatt nem vagyok itthon sem kajafoltos felsőben

ha kajás,tejes lett,átöltöztem

reggelenként zuhanyzok,akkor dezodorálok,nem izzadok büdöset,este megint zuhanyzok

a hajam itthon össze van kötve

én a férjem miatt biztos nem csinálnék ilyen felhajtást,de magamra is van igényem

nem sminkelek,nincs műkörmöm,de járok fodrászhoz,kozmetikushoz,szőrtelenítek,nem vagyok igénytelen

de itthon melegítzőben és pólóban vagyok,ami nem szakadt,kinyúlt,foltos,de kényelmes

2013. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én soha nem voltam olyan állapotban, hogy ennyire rendbe kéne tegyem magam. A fogmosás, arcmosás reggel alap, használok izzadásgátlót, amitől egész nap nem izzadok, a hajamat minden reggel megfésülöm, aztán lófarokba kötöm, úgyhogy nem gubancolódik. Ha pici ételfolt volt a ruhán, azt azért nem cseréltem le, de ha nagyobb folt lett, akkor max. átöltöztem.

Soha nem hordok itthon nyúlott, nem divatos ruhákat, szeretem ha jól is néz ki, de ugyanakkor kényelmes is, de nem is vagyok puccparádéban, de azért hétköznapiasan is csinosabb ruhákat részesítek előnyben. Szóval tényleg nem kellett rosszul éreznem magam soha a külsőmet illetően.

2013. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én mondjuk elég aktív életet élek a két gyerkőccel. :) Mindennap tornázunk is, és úgy érzem a reggeli fogmosásnak este 7-kor már nem sok hatása van. :)
2013. febr. 6. 18:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz. Ami a fogmosást illeti alap, hogy ha itthon vagyok ebéd után is mosok fogat.
2013. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Én is így csinálom ahogy Te, kedves kérdező, demég akkor is slamposnak érzem magam. Ez van, itthon nem lehetek báli ruhában, ha megyünk valahova szépen felöltözöm, hajamat kivasalom, de inkább magam miatt!
2013. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Ennek természetesnek kellene lenni. A férj napközben gondozott nőkkel találkozik. Nagyon kiábrándít, ha a eleség elhanyagolja magát. Az ilyen nő önmagára is igénytelen, ami őt minősíti.

Nem divatbabának kell otthon lenni, de gondozottnak igen.

2013. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze ez a természetes szerintem, nem az ha lebukizott, megizzadt (ffff) felsőben kócosan stb. várom.

Értem miről beszélsz amúgy én is itthon tornázok a gyerekek közreműködésével ha úgy alakul, ha nem úgy akkor alvásidőben de akkor már utána gyors letusolok.

2013. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk ez elég érdekes, mivel a párom 10-10 ig dolgozik, van hogy már alszok mikor hazajön.., én inkább akkor próbálok kinézni valahogy, amikor mindketten itthon vagyunk :D
2013. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam rendbe szedni magam amikor már itthon van és átveszi a kicsiket. Addig esély sincs rá...
2013. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy lassan 2 éves fiam van,de nem szeretek elhanyagolt lenni ha foltos vagyok átöltözöm.Már nem vagyok itthon mert dolgozom 4 órában a fiam bölcsis,de amíg itthon voltam is esténként fürödtem,mostam meg a fogam, hetente kétszer a hajam,ha nem történt baleset.Itthon is mindig szép melegítőnadrágban vagyok,vagy farmerben,csak úgy érzem jól magam ha rendezett vagyok.Boltba sem ugrom el zsíros hajjal,koszos ruhában.
2013. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!