Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiakadtam az óvónőkre. Túlspil...

Kiakadtam az óvónőkre. Túlspilázom? Olyan csatakosan jött haza a gyerek (mármint apa hozta), hogy nem hittem a szememnek. A nadrágja térdig sáros és a bélésig átázott, a kabátja szintén egy merő sár és szinte csöpög a víz belőle.

Figyelt kérdés

Kint voltak az udvaron az olvadó hóban. Amikor meg simán hideg van, akkor nem viszik ki őket...

Máshol is van ilyen, hogy az óvónők nem gondolkoznak? (mással nem tudom magyarázni a "jelenséget")


2013. jan. 9. 17:14
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az a bajom, hogy koszos lett.
2013. jan. 9. 17:15
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk külön udvari overál és ruha van, így az lesz csatakos, amikor kimennek, a haza-menős ruha tiszta marad.
2013. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
16%
Igen sajnos. Én tegnap hoztam haza a lányomat így. Direkt azért csinálják, hogy betegek legyenek a gyerekek és ne menjenek oviba SZERINTEM!
2013. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Tul. Vannak szabalyaik, amiket be kell tartaniuk. Meg van hatarozva, hogy hany fokig kell kivinni oket. Az meg nem az ovono hibaja, ha a gyerek osszekoszolja magat... Erre kell tartani a valtoruhat....
2013. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nálunk az odamenős-hazamenős cuccban mennek ki.
2013. jan. 9. 17:18
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

Uramisten harmas, te beteg vagy!


Kerdezo, vigyel be neki masik kinti ruhat es a "jo' ruhajat tedd el.

2013. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem az a bajom, hogy koszos lett, hanem az, hogy egy merő víz volt a ruha, értelemszerűen a gyerek is.

A hideg alatt meg nem a mínusz 50-et értettem, de sztem a mínusz 5 fok még nem egészségtelen a kinti játékhoz, de lehet, hogy rosszul gondolom.

2013. jan. 9. 17:21
 8/27 A kérdező kommentje:

Kedves 6.!

Már erre is gondoltam, de 1: egyszerűen nincs hova rakni, ezek a téli cuccok is úgy férnek el, hogy egymásra pakoljuk a gyerekeink ruháját az anyukákkal, 2: az óvónő ívesen letojja, hogy melyik ruha melyik, egy kis ovistól meg nem várom el...

A múltkor is tiszta víz volt a nacija feneke-szára, és nem öltöztették át, pontosabban nem szóltak neki, hogy öltözzön át. Akkor minek kérnek váltóruhát?

2013. jan. 9. 17:25
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Tedd szatyorba! Nalunk mondtak az ovonok, hogy nem tudjak, kinek melyik a kimenos es melyik a "szep" kabatja, a hazajarost tegyuk szatyorba, igy azt nem fogjak raadni.
2013. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Én ovonő vagyok . A gyerekek bennt nem bírják , és a friss levegőn legalább el vannak , és nem bennt futkoznak vernek le mindent stb... nálunk az udvaron nem mindenhol van fű , hisz a legtöbb helyen ilyen kő van , szóval ha nem másznak be nem lesznek sárosak . De amikor van 20 gyerek nem tudsz mindegyikre oda figyelni , hogy melyik mászik éppen bele és lesz sáros . Minálunk elvárás egy másik overál egy kinnti , mivel azt össze koszolhatja és nem abba kell haza mennie . Szerintem beszélj az ovonénikel , hogy mit lehet tenni én mindig megértem , és az ilyen overálokat benntre teszem a csoportba egy szekrénybe , így ugye elférnek.
2013. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!