Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerek 2 szobában? Milyen...

3 gyerek 2 szobában? Milyen elosztásban vannak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Nem vagy életkor szerint került pont az a 2 gyerek egy szobába?
2013. febr. 7. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Akiket én ismerek, ott mindenhol nem szerint voltak elosztva a gyerekek. Ahol mindhárom egynemű volt, ott a legidősebbnek volt külön szobája.
2013. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szerint ha nem egyneműek.

Ha egyneműek,akkor a legnagyobb megy külön szobába (ha akar)


De láttam már olyat,ogy 3 lány,1-1 év különséggel,2 szoba (1 kisebb,1 nagyobb),nagyobb szoba háló,kisebb elvonulós mindenes szoba

2013. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még csak tervezzük a 3. babát, de már a szobaelosztáson gondolkodunk. :)

Eddig 1 fiú-1 lány. Egyik szoba 25 nm, a másik 16. Felmerült az is, hogy egyik háló, másik játszószoba. De ez persze csak akkor, ha mindegyikük nagyobbacska már.

2013. febr. 7. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Amig kicsik,addig egy szobában jól vannak.

Aztán a legnagyobbnak amint van rá igény,külön szoba.

Aztán a nagy szoba kettéválasztva,12m2 pont egy kisszobának megfelel,elfér benne ágy+iróasztal

2013. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem szerint célszerű ha nem egyneműek!

De amíg kicsik, szerintem simán maradhatnak egy szobában!

2013. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így terveztem hogy az egyik háló a másik játszó szoba de az 5 éves fiam és 3 éves lányom egyszerűen nem hagyja egymást aludni...Ha egyedül alszanak (kiskoruk óta külön szobájuk volt sajnos, lehet ott rontottam el) akkor este 8kor már csend van és reggel 7kor kelnek.

Ha egy szobában vannak akkor este 11ig pörögnek beszélnek játszanak egymással (veszekszenek is) és reggel 5-6 felé felverik egymást úgyhogy én ezt nem csináltam tovább.

Szépen külön költöztek és a legkisebb fiam került az 5 évessel egy szobába kb. 2 hónapos korától. A 3 éves lány meg külön van.

2013. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 éves ikerfiúk egy szobában vannak, a kicsi nyáron születik, ő lesz külön szobában.


Ha az ikrek iskolás korba lépnek, felmehetnek a tetőtéri szobákba, a kicsi pedig ott marad még egy ideig a mostani gyerekszobában. Ha ő is megnő, neki is kialakítunk fent egy szobát, a gyerekszoba pedig ebédlő lesz, ami eredetileg is volt.

2013. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!