Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nekem nem kell gyerek! Idegesi...

Nekem nem kell gyerek! Idegesitenek. Baj ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 00:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom még elég fiatal vagy. Így nem baj. Mindenki így kezdi, aztán szépen, lassan eljut arra a pontra, hogy nem idegesítik, sőt! Minden vágyad lesz egyszer neked is egy saját baba, és meg is teszel majd mindent érte.

Amíg viszont így gondolod nem érdemes még a "gyerekcsinálás" gondolatával sem játszadozni.

maradjon a biztonságos szex amig "fel nem nősz" a feladathoz!

2008. jún. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Vagy a párod akarná, mert akkor az elég gáz. Szóval mi a szitu konkrétabban?
2008. jún. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem kell feltétlenül fiatalnak lenni ahhoz,hogy idegesítse´g a gyerekek.nem mindenki "születik"anukának.Ameddíg ez így van,eszedbe sem jusson gyereket vállalni.

Ha a párod szeretné,beszéljétek meg.Próbáltál már kisgyermekkel játszani???

ha nem és van a környezetedben kisbaba,gyermek,próbáld ki.Lehet,hogy segít.

nem mindenkinek van türelme a gyerekekhez.nehéz,de meglehet érteni.inkább,mint utánna "kataszrófa"történjen.

(mint elég sokat hallani róla)

2008. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
25 èves leszek. A volt osztalytarsaim kozott mar soknak van gyereke. Engem viszon egyaltalan nem erdekel a gyerek-tema. A paromat sem. A kislanyokat szeretem,veluk el tudok jatszani,de egy bizonyos pontig. Ugy ertem jatszom veluk egy ideig aztan megunom. Nem napi 24 oraban szeretnek veluk foglalkozni. Marpedig a gyerek allando odafigyelest,gondoskodast igenyel. oriasi felelosseg is.
2008. jún. 5. 11:30
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Még van időd azért! Én a 20as éveim elején akartam, de csak fellángolásból, nem komolyan. Több sulit is végeztem, mindig el voltam foglalava magammal, így nem is agyaltam rajta. De azért tudtam, hogy gyerek nélkül nem fogom leélni az életemet, főleg miután láttam jópár idősebb női kollégámat, akiknek nincs gyereke. Számomra az derült ki, hogy totál önzőségből. De azért az igaz, hogy van egy pont, azaz egy kor, amikor az ember egyre önzőbb lesz, (még ezt akarom elérni, még azt...stb)és akkor már nehezebb belefogni. De ha van egy jó partner, akkor az sokat segít:) A saját gyerekével meg sokkal türelmesebb az ember, mint másokéval. Én is, ha ideges vagyok pl. a barátnőm fiára, akkor azt gondolom, hogy az enyém tuti nem lesz ilyen, mert majd másképp nevelem...

Szóval várjál még nyugodtan, de ne felejtsd el, hogy ez az élet értelme!:)

2008. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

EGyet kérek a társadalom nevében: Könyörgöm, ne szülj!!!

De komolyan.

Amíg így érzel, tégy meg mindent, hogy ne legyen babád!!

Majd ha megváltoznak az éréseid,-ha megváltoznak, akkor vállalj csak babát.

VAnnak, akik nem "anyatípusok" egy egyáltalán nem baj, te ettől nem vagy sem rosszabb, sem kevesebb!!!

De ne rontsd el a saját, és egy másik ember életét egy nem kívánt babával!

2008. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne baj? Én ugyan nem tudom elképzelni ezt az érzést, de megérteni meg tudom. Ha valaki nem akar gyereket, akkor nem kell, hogy legyen neki. Legjobb barátnőm se akar gyereket, azt mondja, idegesítik a gyerekek. Ehhez képest a fiammal tök jókat játszik, pedig még nagyon pici. De gondolom ő nem tudna jó képet vágni ahhoz, hogy éjjel is fel kell kelni a babához, meg hogy sokkal kevesebb ideje jut szórakozni. Hát miért kéne erre kényszeríteni valakit, aki úgy érzi, nem tud lemondani az eddig megszokott életéről? Nincs ezzel semmi baj. Azért, mert te nem fogsz szülni (vagy csak most úgy gondolod), még nem fog kihalni az ország népessége.
2008. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Én is ilyen voltam. De a sajátod más lesz, azt imádni fogod, és ne más gyerekéből indulj ki. Ha abból indulok ki akkor soha- de soha nem szültem volna. Türelem, elérkezik a megfelelő idő.
2008. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem baj. Én 28 vagyok és nekem sem kell. Ne kárhoztasd magad amiért így érzel, nem vagyunk egyformák.
2008. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ugye hogy nem vagyok egyedul azzal hogy nem szeretnèk gyereket? Egyàltalàn nem èrdekelnek a gyerekkel kapcsolatos tevèkenysègek. Senkinek nem lenne jo ha szulnèk,sem nekem,sem a gyereknek.
2008. jún. 7. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!