Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabás anyukák! Nektek nem...

Kisbabás anyukák! Nektek nem hiányzik néha a pocakotok? Szeretnétek majd kistesót?

Figyelt kérdés
Most nézegettem vissza a terhességem idején készült fotókat és úgy simogatnám újra, hiányzik :) még csak 4 hónapos a babám, szóval tesó még kilőve. Megváltás, hogy újra le tudok hajolni, ki tudok kelni az ágyból nyögések nélkül és meg tudok fordulni álmomban, de mégis. Lehet bugyuta kérdés, de érdekel, hogy más is van-e így?
2013. febr. 9. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkora hasam volt a végén, hogy egyáltalán nem hiányzik. Nem szeretnénk még egy babát.
2013. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem hiányzik a hasam,elég borzasztó terhességem,koraszülésem,sürgősségi császárom volt,így nagyon örülök,hogy már túl vagyok rajta!

Kistesót sem szeretnék.

2013. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hiányzott a hasam.Főleg a lányom után, de az ikrek után is, pedig velük már a vége elég nehéz volt. És még most is, múlt héten pont meg is simogattam a hasam, mint mikor terhes voltam, teljesen elmerengtem, és mikor rájöttem mit csinálok, jót röhögtem magamon. :-)) (2,5 éve szültem utoljára, tiszta buggyant vagyok.....:-)
2013. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

de, nekem nagyon hiányzik a pocak :) könnyű terhességem volt, kivéve a végét, ahogy írtad is a lehajolást, felkelést és persze a lábdagadást....

még 8 hónappal a szülés után is, néha azon kapom magam, hogy a pocimat simizem, persze ezen jót vigyorgunk a párommal :)

mi nagyon szeretnénk kistesót.

2013. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is hatalmas pocim volt,akkor minden nap azt mondtam,hogy csak ennek legyen vége és soha többé... Lábam egy számot nőtt,no komment :) még egyelőre vegyes érzelmek vannak bennem a következővel kapcsolatban. Néha akarnám,úgy érzem két gyerekkel lenne teljes az élétünk,néha pedig azt érzem,hogy bőven elég egy is. Igaz,ez még a jövő zenéje,de azért szoktam ezen agyalni. Még csak most jön a java így is,majd meglátjuk hogy viselem :D
2013. febr. 9. 10:26
 6/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
A pocak nem hiányzik, de szeretnék kistesót majd, még csak 3 hónapos a pici szóval egyelőre védekezünk, majd meglátjuk mikor mondom azt hogy na most már jöhet ha akar :)
2013. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem szokott hiányozni,nem volt angy pocim,de a terhesség vége már nagyon kényelmetlen volt,szeretnék még legalább 2 tesót,de majd később,fiunk lassan 22 hónapos.
2013. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pici pocim volt, gyakorlatilag teljesen problémamentes terhességgel-egykét apróságot kivéve. És hiányzik a pocim, meg az egész, hogy mindig volt valami újdonság, lehetett várakozni, találgatni hogy majd milyen lesz. Most is van újdonság, a kisfiam minden nap alkot valamit :) ez is ugyanolyan öröm, de már várom nagyon, hogy mikor foghatunk kistesó gyártásba :)
2013. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 porcukormókus ***** válasza:

A lanyom utan igy gondoltam, de amikor megtudtam h. ismet terhes vagyok (meg csak 6honapos volt a "nagy"), hat levert a viz.. Hiaba volt szuperszonikus tehessegem es konnyu szulesem, hirtelen a hatam kozepere sem kivantam az egeszet.. :( Nem vagyok ra buszke, de akkor igy ereztem.

Azota megszuletett a kicsi is, szinten problemamentes volt vegig a terhessegem es a szules is, de mostmar tenyleg eleg volt! :)

Mar 3.eve vagy terhes vagyok, vagy szoptatok.. Mostmar inkabb a 8kiloval ezelotti kepeimet nezegetem, es szivesebben simogatnam (lako nelkuli!) lapos hasamat! :))

2013. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hehe :) hát ez ismerős. Én is így vagyok vele,pedig még csak első terhesség/gyerek. Jó lenne újra a réginek lenni. Anyósom is azt mondta,ha majd sikerült vissza fogynom,akkor jöhet a következő :D na persze :) gratulálok a kicsihez és sok erőt!
2013. febr. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!