Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hétig volt otthon az...

Hány hétig volt otthon az ovisotok, miután megszültétek a kistesót?

Figyelt kérdés

Már aki otthon tartotta...

Köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 8. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én májusban szültem, utána nem is vittem arra a 2 hétre oviba, szóltam is bent! Aztán jött a szünet, és azt is itthon töltötte, aug közepén ment oviba. 6 éves kislány. Szerintem jó volt, hogy itthon maradt, mert össze szoktak, és egyáltalán nem alakult ki testvér féltékenység.
2012. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hétig volt itthon, szerintem semmi köze ennek ahhoz,hogy kialakul e testvérféltékenység vagy sem. Nálunk a mai napig van, 1 éves a kicsi.
2012. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradt itthon, de az alatt a 3 hét alatt, amíg a férjem szabin volt mindig hazahozta ebéd után. Nekünk nagyon bevált, mert mi is összeszoktunk és ők is.
2012. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Június közepén született a kisfiunk,egész nyáron nem vittük a kislányunkat oviba.
2012. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem a féltékenységtől félek, hanem hogy ne hozzon haza betegséget.
2012. nov. 8. 09:10
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Csak kérdezem, hogy szülés előtt is otthon tartottad az ovis gyerekedet? ha igen, mennyi ideig?
2012. nov. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk eszünkbe sem jutott otthon tartani (na jó, pont ovi nyári szünet volt amikor a pici született :))

A betegségeket sajnos sehogyan sem tudod megúszni. De nyilván nem fog ebolát hazahozni, szóval ettől ne félj szerintem.

2012. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Off: Miért kell ilyenkor otthon tartani? Csak azért kérdezem, mert a lányom barátnője is otthon maradt, mert testvére született. A lányom szomorú emiatt, hogy nem játszhat vele az oviban.
2012. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Én nem tartottam otthon,betegséget a férjed is haza vihet vagy a nagymama vagy ha leszaladsz a postaládához.Szerintem nem kell ennyire búra alatt tartani egy babát.
2012. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ti jó oviba jártok, a mienkben 3-4 nap után hazahozza a fiam a betegséget, ami nem nátha, hanem zöld takony, láz, amit a kislányomnak is átad, aki 3 hétig volt legutóbb beteg a fiam által hazahozott betegség miatt. Középfülgyulladás.

Elegem van, hogy a legtöbb szülő ennyire betegen járatja a gyerekét. Mi isszuk a levét és tizenezrekbe kerül a gyógyításuk, az éjszakákról nem beszélve. Na én ezért nem fogom vinni 2-3 hétig szülés után, mert nem hiányzik, hogy egy újszülött is átessen esetleg ezeken.

Ebben az oviban szeptember óra bárányhimlő, skarlát verte fel a fejét a taknyon kívül.

4 év alatt nem volt annyiszor beteg a fiam, mint az elmúlt két hónapban. És úgy látszik, hogy az immunrendszere nem erősödik ettől, hisz újra és újra megbetegszik ő és az egész család is. Utoljára a párom 6 éve volt olyan beteg, mint most a hazahozottól.

Szóval mi ezért nem fogjuk vinni egy darabig.

2012. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!