Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kisbabát szeretnénk és 3...

Ha kisbabát szeretnénk és 3 évig volt folyamatos munkahelyem, majd elküldtek,16 napot munkanélkülin voltam és már van munkahelyem határozatlan szerződéssel, akkor mindenre ugyanúgy jogosult vagyok, mintha folyamatosan dolgoztam volna?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyönyörűséges ***** válasza:

Nem vagyok nagy szakértő ebben, de azt hiszem az a 16 nap még nem szakítja meg a biztosítási idő folytonosságát.

Mert először, még nem is munkanélkülin van az ember, hanem van 30 vagy 60 nap álláskeresési járadék, a pontosan nem tudom ez most hány nap.

Szóval szerintem jár minden neked.

Én sokat voltam táppénzen és az nem biztosított idő, mégis mindent megkaptam maximálisan. Én annak idején ettől tartottam.

2013. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EZ abszolút folyamatos neked is, mivel egyetlen napod sincs amikor nem voltál biztosított.
2013. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MÁsodik válaszoló:


"Én sokat voltam táppénzen és az nem biztosított idő"

Dehogynem. MInden olyan nap, amikor élő jogviszonyod van egy biztosított nap. Tök mindegy, hogy dolgozol, vagy táppénzen vagy, a lényeg a jogviszony.


Amivel kevered: a táppénz nem BÉREZETT nap. Tényleg nem, de mindenképpen BIZTOSÍTÁSBAN töltött nap.

2013. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyönyörűséges ***** válasza:

Ja igen,nem bérezett nap,ez a helyes kifejezes a TP-re.

Köszi utolsó!

Elírtam.

2013. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!