Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tesztek, amikor a gyerek...

Mit tesztek, amikor a gyerek folyamatosan beteg az ovi miatt? Hogyan lehet megelőzni az ősztől tavaszig tartó folyamatos náthát?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne, hogy van-e valami megelőzési módja annak, hogy a gyerekem folyamatosan beteg legyen amíg oviba jár. Érdemes vitaminokra pénzt költeni, vagy elkerülhetetlen a takonykór? Az a baj, hogy hazahozza a bacikat, és a család többi tagja is beteg lesz-beleértve a 15 hónapos tesót is. És mi a legjobb módszer, ha már betegek vagyunk?
2009. szept. 3. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak immunerösítő szerek amiket szerintem érdemes egy gyakran betegeskedő gyereknek adatni. Ilyen például a Broncho-vaxom por. Lehet valamilyen vitamin készítmény rendszeres szedése is elegendő. A legtöbb gyerek az ovikezdés első hónapjaiban többet betegeskednek. A szervezetüknek meg kell "szokni a közösséget". Lehet pár hónap és nem lesz annyit beteges. Szerencsére az én lányom nem volt eddig ilyen, mi általában szedünk vitamint.
2009. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! Nekünk nem vált be az immunerősítő. Vitamint szedett a fiam, mellette is volt beteg, de nem olyan sokat. Sajnos, ez az oviba így van, mindig visszafertőződik a kicsi. Ha a fiam náthás szokott lenni, és nincs láza, akkor Nurofent, és Nasivin orrcseppet szoktam adni neki. Ha lázas, egyértelműen orvoshoz kell vinni. Remélem segítettem nektek. Jó egészséget kívánok!
2009. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Jó egészséget Nektek is!

2009. szept. 4. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!