Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy problémás anyukák!...

Pajzsmirigy problémás anyukák! Mennyire volt nehéz teherbe esnetek? Lehet szedni a gyógyszert szoptatás mellett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemhogy LEHET szedni, hanem KELL is, nem szabad abbahagyni. Nekem amúgy könnyen ment a teherbeesés.
2013. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kell szedni, csak furcsa, hiszen akkor a baba szervezetébe is bekerül gyógyszer hatóanyaga. Ez nem baj?
2013. febr. 12. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem baj, mert ez egy hiányt pótló gyógyszer, tehát ha egészséges lennél akkor ez a hormonmennyiség ott lenne a testedben.

Én is könnyen estem teherbe, és nem volt semmi gond a terhesség alatt sem. Tejem viszont szinte semmi nem volt. Az első gyereknél állítólag azért mert alul volt adagolva a gyógyszer, a másodiknál pedig túl lett adagolva.

2013. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így van ahogy az utánam író írta. Ez egy normálisan működő ember szervezetében is ott van ( a vérben) tehát mi ezzel így helyreállítjuk a normális állapotot.
2013. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,mindig kell szedni,de az lehet hogy az adagoláson változtatni kell mert nekem szülés után kevesebbet kellet szednem,egyébként 9 hónapig szoptattam szerintem ez nem befolyásolja ha minden érték rendben van.
2013. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, az lemaradt hogy nagyon nehezen lettem terhes mert kiderült hogy PCO-m is van,de miután gyógyszerrel rendezték mindkét problémát akkor már viszonylag hamar összejött.
2013. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nem szeretnék babát, de talán a közeljövőben igen és ezért merült fel bennem a kérdés. És azért is érdekelt, mert ha lesz gyerekem, mindenképpen szoptatni szeretném, ameddig csak lehet.
2013. febr. 13. 15:44
 8/9 Barbi840110 válasza:

Szia!

Én is pajzsmirigyes vagyok, már fél éve próbálkozunk a kistesóval, sajnos sikertelenül :( Néha eléggé magam alatt vagyok mikor megint megjön! Neked könnyen összejött a baba?

2013. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem szeretnék babát, csak korábban foglalkoztatott a dolog, s gondoltam rákérdezek.
2013. júl. 29. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!