Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idegesítene/megharagudnál az...

Idegesítene/megharagudnál az édesanyádra ha így szólna bele a telefonba?

Figyelt kérdés

Elég nehéz napom volt a gyerkőccökkel,KB a sírás határán voltam, gondoltam felhívom anyumat hogy beszéljünk, erre felveszi a telefont köszönök, és bele szól hogy : -NE BESZÉLGESSÜNK!! és rám csapja a telefont....néztem nagyokat,majd megpróbáltam vissza hívni de nem vette fel....

ezek után majd egyszer csak visza hív hogy épp kereste a kulcsot és nem tudott beszélni...én ezt értem is de ennyit azért nem lehet elmondani ? csak rám kell vágni a telefont hogy ne beszélgessünk!!??


2013. febr. 13. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan ő is a plafonon volt. Ugyanúgy mint te. Tehát ha te elvárod, hogy ő megértse a te gondjaidat, akkor te ugyanúgy értsd meg őt. Pech, hogy pont rosszkor hívtad. De nem kell ezt annyira mellre szívni.
2013. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem olyan nagy gond.

Neki is problémája volt, és kicsit mérgesen szólt bele. èn ezen még egy barátnötöl sem sértödnék meg.

2013. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én viszont ha épp rosz kedvem van sem bunkózom vele...ő kis koromban is mindíg rajtam vezette le a feszkót....lehet ezért is bánt....


ha valaki felidegesítette mindíg rajtam csattant...

2013. febr. 13. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk ugyan ez volt van mindig rajtam vezettem le ha baja volt....már én is ezt teszem vele átvettem a szokásait :(

de nálunk ezen már nincs vita

2013. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én anyám pont ilyen. Mióta az eszem tudom, kiszámíthatatlan, és rajtam vezette le a feszültségeit. Felnőttem. Én már tudom kezelni. Az adott helyzetben, amikor visszahív (mert én nem kerestem volna), megmondtam volna, hogy akkor hívj, ha emberi hangon tudsz velem beszélni és rájöttél, hogy a minimum, hogy bocsánatot kérsz! Csak úgy tudom kezelni, ha kemény és határozott vagyok vele, különben semmi nem változott.
2013. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem bántana azért, amellett,hogy tudom, hogy nem nekem, hanem a feszültségnek szól.
2013. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!